PolecanePolsat BOX

The Walt Disney Company Polska i Grupa Polsat Plus przedłużają umowę na kanały TV

The Walt Disney Company Polska i Grupa Polsat Plus odnawiają wieloletnią umowę w zakresie dystrybucji kanałów linearnych.

 

Disney Channel, Disney Junior, Disney XD, National Geographic, National Geographic Wild, Nat Geo People, FX i FX Comedy nadal będą oferowane w pakietach największego dostawcy płatnej telewizji w Polsce. Kanały są dostępne w Polsat Box, serwisie Polsat Box Go oraz w Netii.

– Z przyjemnością informujemy o przedłużeniu umowy z Grupą Polsat Plus. Kanały linearne nadal odgrywają ważną rolę dla naszych partnerów biznesowych w Polsce, zapewniając widzom najwyższej klasy rozrywkękomentuje Marlena Pasowski, Director Affiliate Sales for The Walt Disney Company Central Europe (CE).

– Kanały Disneya były i sq lubiane przez naszych abonentów. Od dwóch lat mogq oni korzystać z jeszcze większego bogactwa treści Disneya i wybrać dostęp do serwisu Disney+ wraz z ofertami Polsat Box, Polsat Box Go, Plusa i Netii. Nowością w ofertach Polsat Box i Plusa sq pakiety streamingowe, które zapewniają dostęp do trzech serwisów, w tym Disney+mówi Piotr Szymanowski, Dyrektor Departamentu Strategii Marketingowej w Cyfrowym Polsacie i Polkomtelu.

Wiosenna ramówka Disneya pełna jest serialowych nowości i kultowych produkcji. National Geographic Channel wyemituje kolejny sezon “Katastrof w przestworzach” oraz nowy, 6-odcinkowy program dokumentalny “NASA: kosmiczne innowacje”. W kwietniu, Nat Geo Wild uchyli drzwi do fascynującego, podwodnego świata i pokaże poruszające “Sekretne życie ośmiornic”. Z kolei na kanale FX Comedy zadebiutuje zabawna komedia sci-fi “Resident Alien”. Na FX pojawi się wyczekiwany przez widzów 20. sezon “Grey’s Anatomy: Chirurdzy”. Dla młodszej widowni Disney Channel przygotował “Potworną robotę”, a Disney Junior 3. sezon pt. “Spidey i super-kumple”. W ramówce nie zabraknie także uwielbianej przez dzieci i rodziców, uroczej produkcji – “Bluey”.

foto,źródło. Polsat

Jeden komentarz do “The Walt Disney Company Polska i Grupa Polsat Plus przedłużają umowę na kanały TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *