Internet & Gry - ReklamaSieci kablowe

TOYA z ofertą Internetu dla studentów

Od 14 sierpnia w TOYA dostępna jest promocyjna oferta ”Studencki Internet 2017”.

Wzorem ubiegłych lat studenci mogą podpisywać umowy na krótszy okres, od 7 do 9 miesięcy, w promocyjnych cenach obowiązujących przez cały czas trwania umowy. W ofercie znalazły się trzy pakiety Internetowe: 25/4 Mb/s w cenie 25,90 zł/miesiąc, 100/12 Mb/s w cenie 45,90 zł/miesiąc oraz 250/20 Mb/s za 59,90 zł/miesiąc. W każdym z podanych pakietów w cenie zawarte jest szybkie, dwuzakresowe WiFi Plus (2,4 GHz / 5 GHz). Umowę można zawrzeć na dłuższy czas z opcją zawieszenia na wakacje. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi zaledwie 9,90 zł.

Dla chętnych dostępne są także pakiety telewizyjne w obniżonych, specjalnych cenach. Z kolei dla fanów filmu i sportu w nowej promocji dostępne są trzy pakiety a’ la carte: Eleven, HBO GO oraz Filmbox On Demand. Można z nich korzystać na komputerach, tabletach lub smartfonach, bez konieczności wykupienia pakietów telewizji.

– Wierzymy, że studenci mają doskonałą, elastyczną ofertę, która powinna zadowolić zarówno miejscowych, jak i przyjezdnych. Mamy nadzieję, że przy wyborze docenią fakt, że TOYA od początku roku, przez 6 miesięcy jest nieustająco na pierwszym miejscu w rankingu szybkości dostępu do Internetu – speedtest.pl. Darmowe WiFi, możliwość podłączenia wielu komputerów i atrakcyjne pakiety telewizji stanowią o sile naszej oferty – mówi Łukasz Myszka, PR Manager TOYA.

Podpisanie umowy jest maksymalnie uproszczone. Wystarczy wypełnić formularz na stronie www.toya.net.pl/studenci lub zgłosić się osobiście do lokalnego Biura Obsługi Abonentów. By podpisać umowę w ramach promocji wystarczy okazać ważną legitymację studencką lub indeks uczelni wyższej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *