Internet & Gry - Reklama

„#TRENDCHALLENGE” – nowy format na YouTube od Plotek.pl

Już w najbliższą niedzielę, 26 maja br. na kanale Plotek.pl zadebiutuje „#TRENDCHALLENGE”. To pierwszy format o tematyce modowej na polskim YouTube, który łączy rozrywkowe wideo z rozwiązaniami z zakresu e-commerce. W programie co tydzień oceniane będą najciekawsze i najodważniejsze stylizacje popularnych polskich influencerów.

 

 

„#TRENDCHALLENGE” to subiektywny ranking stylizacji najpopularniejszych gwiazd polskiego YouTube’a, Instagrama oraz platformy TikTok. Program poprowadzi Monika Maszkiewicz, wideo reporterka Plotek.pl związana z serwisem od kwietnia 2017 roku. Co tydzień będzie przyznawać modowym stylizacjom influencerów „gwiazdki Plotka”, a także podpowie, gdzie można znaleźć podobne ubrania, akcesoria i dodatki.

– Influencerzy to celebryci cieszący się coraz większą popularnością – szczególnie wśród młodych ludzi, którzy to właśnie na nich często wzorują swój styl, ubrania czy fryzury. Nasz nowy program na YouTube to innowacyjny format, który odpowiada na ten trend, łącząc wideo z działaniami e-commerce. Oglądając „#TRENDCHALLENGE” będzie można zakupić produkty podobne do tych, które są w nim oceniane mówi Wiktoria Jakubowska, redaktor naczelna Plotek.pl.

Bohaterkami pierwszego odcinka „#TRENDCHALLENGE” będą Julia Wieniawa, Maffashion i Sylwia Przybysz. Producentką programu jest Nina Cieślińska odpowiedzialna m.in. za inne popularne programy wideo Plotek.pl – „Koło Plotka” i „Tamagoczi”.

Kanał Plotek.pl na YouTube subskrybuje już ponad 360 tys. internautów, co czyni go najpopularniejszym kanałem ze wszystkich polskich serwisów o tematyce show-biznesowej. Prezentowane są w nim m.in. wywiady z gwiazdami, ciekawostki i zestawienia dotyczące celebrytów oraz popularne cykle, jak interaktywny format „Tamagoczi” czy „Koło Plotka” – program, w którym zaproszeni celebryci lub influencerzy muszą zmierzyć się z wylosowaną przez siebie kategorią – pytaniem, wyznaniem lub zadaniem przygotowanym przez redakcję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *