PolsatSport w TV

Trener Bogusław Baniak gościem w Cafe Futbol

W najbliższym Cafe Futbol gościem Mateusza Borka będzie świeżo upieczony trener Górnika Łęczna, Bogusław Baniak. 

 

 

Tematem przewodnim najbliższego CF będzie reprezentacja Polski, która przygotowuje się do mundialu w Rosji. Szersza dyskusja zostanie poświęcona meczom towarzyskim, które rozegra kadra Adama Nawałki z Nigerią (23 marca we Wrocławiu) oraz z Koreą Południową (27 marca w Chorzowie).

Gość specjalny Cafe Futbol trener Baniak w przeszłości pracował jako szkoleniowiec między innym Lecha Poznań, Pogoni Szczecin czy Miedzi Legnica. Przez ostatnie cztery lata pełnił funkcję dyrektora sportowego federacji Burkina Faso.

W programie obejrzymy również materiał Szymona Rojka o reprezentacji Nigerii, w którym w roli głównej wystąpił Nigeryjczyk z polskim paszportem, zawodnik beniaminka Nice 1 Ligi, Puszczy Niepołomice – Longinus Uwakwe. Do tego będą mogli Państwo bliżej poznać indonezyjskiego 17-latka Egyego Maulanę Vikriego, który podpisał kontrakt z Lechią Gdańsk. Z młodym piłkarzem spotkał się Adam Sławiński, który w trakcie wywiadu uczył nowego gracza gdańskiej ekipy polskich zwrotów. Ponadto nastoletni zawodnik degustował polskie potrawy. Całość zwieńczy jak zwykle błyskotliwy i bezkompromisowy Cezary z Pazurem, który tym razem poruszy kwestie powołań selekcjonera.

Transmisja Cafe Futbol w niedzielę od godz. 11:00 w Polsacie Sport oraz na Polsatsport.pl

Program poprowadzi Mateusz Borek, a obok zasiądą nasi stali eksperci: Roman Kołtoń i Tomasz Hajto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *