MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Trwają zdjęcia do Lego Masters 4

LEGO Masters 4 już tej jesieni zagości na antenie TVN. Zdjęcia do nowej edycji programu ruszyły z początkiem września. Co czeka na widzów w tym sezonie?

 

LEGO Master to wyjątkowy format, w którym najważniejsza jest kreatywność. Do twórczej rywalizacji ponownie stanie 6 par uczestników. Jest o co walczyć – na najlepszy duet czeka tytuł mistrzowski, 100 tysięcy złotych oraz zestaw klocków.

W zbliżającym się czwartym sezonie programu umiejętności techniczne i inwencję twórczą uczestników oceni jury, w skład którego wejdą Wojciech Łozowski oraz Pola Lisowicz. Program poprowadzi Marcin Prokop.

Wojtek „Łozo” Łozowski to pochodzący z Olsztyna utalentowany muzyk, wokalista, autor tekstów, a także założyciel i były wokalista grupy Afromental. Widzom dobrze znany jest z programów „Taniec z Gwiazdami”, „Azja Express” oraz „Milionerzy”. Dał się również poznać jako juror w programie muzycznym oraz aktor. Wojtek jest miłośnikiem gier: od kart przez szachy po gry komputerowe. LEGO towarzyszy mu od dziecka – pierwsze klocki dostał od rodziców mając 3 latka i od tamtej pory lubi od czasu do czasu coś zbudować. Szczególnym upodobaniem darzy wszelkiego rodzaju statki – od pirackich po kosmiczne. Klocki to dla niego możliwość tworzenia i odtwarzania światów – zarówno tych wymyślonych przez samego siebie, jak i tych znanych z książek, seriali i filmów.

Pola Lisowicz mieszka w Danii, do której wyjechała, by kształcić się w dziedzinie nowoczesnych mediów i komunikacji wizualnej. Swoją przygodę z Grupą LEGO rozpoczęła od tworzenia projektów graficznych oraz współpracy koncepcyjnej nad zestawami celowanymi. Obecnie jest odpowiedzialna za projekty graficzne w parkach rozrywki LEGOLAND. Tworzy identyfikacje wizualne dla minibrandów wewnątrz parków, projektuje minifigurki, dekoracje oraz grafiki. Ostatnio uczestniczy w pracach nad odświeżeniem szaty wizualnej LEGO Discovery Center.

Pierwszy odcinek czwartego sezonu LEGO Masters pojawi się na antenie TVN w sobotę 21 października o godzinie 17:25. Seria będzie miała pięć odcinków.

Producentem programu jest TVN Warner Bros. Discovery, producentem wykonawczym Endemol Shine Polska.

foto. TVN Warner Bros. Discovery

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *