DVB-TMediaTVPZapowiedzi TV

Trzecia edycja „Dance Dance Dance” w TVP2

Program „The Voice Kids” będzie emitowany w soboty o godz. 20:00, natomiast „Kabaret. Super Show Dwójki” zmienia dzień emisji z soboty na piątek, godz. 22:30.

 

Już w najbliższy piątek, o godz. 20:30 startuje najbardziej roztańczony show w Telewizji Polskiej. W trzeciej odsłonie „Dance Dance Dance„ taneczne umiejętności zaprezentują: prowadzący „Pytanie na śniadanie” – Małgorzata Opczowska i Robert El Gendy, znani z siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony” Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, wokalistka Roksana Węgiel z przyjaciółką Oliwią Górniak, aktorka Anna Matysiak i wokalista Stanisław Karpiel-Bułecka, znana z Kabaretu Czesuaf Olga Łasak, której partneruje przyjaciel Paweł Cieślak oraz influencerka Ola Nowak i kucharz Damian Kordas. Ich występy oceni wyjątkowe jury w składzie: Ida Nowakowska, Joanna Jędrzejczyk i Agustin Egurrola. Program poprowadzi nieoceniony duet: Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora. W kolejnych tygodniach program będzie emitowany od 20:35.

Tuż po programie Dance Dance Dance”, około godz. 22:30 zapraszamy na premierowe odcinki programu „Kabaret. Super Show Dwójki”, który z soboty zostaje przeniesiony na piątkowy wieczór.

Muzyczne zmagania utalentowanych dzieci w „The Voice Kids” od 20 marca będzie można śledzić w stałym paśmie w soboty o godz. 20:00.

Po „The Voice Kids” zapraszamy na powtórki „Dance Dance Dance” z poprzedniego dnia (wyjątkiem będzie 3 kwietnia, ponieważ w Wielki Piątek, 2 kwietnia nie będzie kolejnego odcinka tanecznego show).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *