NC+Sport w TV

Trzecia kolejka Bundesligi w Canal+ Now

W trzeciej kolejce Bundesligi dojdzie do “polskiego” starcia. Union Berlin Rafała Gikiewicza podejmie w sobotę Borussię Dortmund Łukasza Piszczka.

 

 

 

Union Berlin – Borrusia Dortmund

Beniaminek Bundesligi, Union Berlin, ma trudny początek sezonu. W premierowej kolejce ekipa polskiego bramkarza, Rafała Gikiewicza, poległa u siebie z RB Lipsk 0:4, tydzień później zaledwie zremisowała z przeciętnym Augsburgiem. W 3. kolejce zadanie dla stołecznych jeszcze trudniejsze. Do Berlina przyjeżdża bowiem lider – Borussia z Dortmundu. Łukasz Piszczek i jego koledzy pewnie wygrali dwa mecze i z góry tabeli obserwują resztę stawki. Sympatycy BVB zaś mają uzasadnione nadzieje na kolejną kanonadę.

Eintracht Frankfurt – Fortuna Duesseldorf

Ekipa Eintrachtu Frankfurt w poprzednim sezonie grała niezwykle efektowną piłkę, jedną z najładniejszych dla oka w Bundeslidze. Po stracie kluczowych graczy, trener Adi Huetter, na nowo buduje ofensywny potencjał Eintrachtu. Formę Orłów w trzeciej kolejce Bundesligi sprawdzi Fortuna Duesseldorf z Dawidem Kownackim w składzie. Zeszłoroczny beniaminek, skazywany na degradację utrzymał się bez problemów i zdołał napsuć wiele krwi wyżej notowanym rywalom.

Plan transmisji trzeciej kolejki Bundesligi w Canal+ Now

sobota, 31 sierpnia

18:20 Union Berlin – Borussia Dortmund, CANAL+ NOW Komentarz: Bartosz Gleń, Tomasz Ćwiąkała

niedziela, 1 września,

17:50 Eintracht Frankfurt – Fortuna Duesseldorf, CANAL+ NOW komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Kaczmarczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *