Cyfrowy PolsatNC+Polecane

TV6 HD i Super Polsat HD już nadają

15 maja ruszyły dwa nowe kanały HD Grupy Polsat – TV6 HD i Super Polsat HD. W Cyfrowym Polsacie i platformie nc+ stacje zastąpiły swoje wersje SD.

 

 

 

Pozycje TV6 HD i Super Polsat HD w Cyfrowym Polsacie

TV6 HD pozycja 45

Super Polsat HD pozycja 84

Pozycje TV6 HD i Super Polsat HD na platformie nc+

TV6 HD pozycja 24

Super Polsat HD pozycja 120

Szóstka (TV6) HD to jedna z najdynamiczniej rozwijających się stacji spośród wszystkich telewizji naziemnych. W ramówce Szóstki obok programów rozrywkowych, seriali i animacji dla najmłodszych widzów, można znaleźć cały szereg znakomitych propozycji dokumentalnych oraz niemal wszystkie ulubione przez widzów gatunki filmowe, takie jak film sensacyjny, thriller, horror, film kryminalny czy hollywoodzkie superprodukcje w gwiazdorskiej obsadzie.

Szóstka notuje systematyczny przyrost udziałów w rynku od początku nadawania w 2012 roku, a jej średni wynik od tego czasu do chwili obecnej zwiększył się ponad siedmiokrotnie.

Super Polsat HD oferuje widzom bogatą ofertę filmową, m.in. klasyki polskiego kina powojennego z napisami dla niesłyszących. Z rozrywki w ramówce stacji pojawią się takie programy jak: „Dancing with The Stars Taniec z Gwiazdami”, „Must be the Music Tylko Muzyka”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz „Celebrity Splash”.

Super Polsat będzie też emitował seriale. Widzowie będą mogli zobaczyć takie serialowe produkcje jak „Przyjaciółki”, „Hotel 52” czy „Szpilki na Giewoncie”.
W ofercie stacji będzie też sport na żywo i informacje nadawane z językiem migowym m.in. w ramach codziennej powtórki o godz. 6:00 „Wydarzeń 22:00” nadawanych na kanale Polsat News poprzedniego dnia.

Jeden komentarz do “TV6 HD i Super Polsat HD już nadają

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *