MediaTVN Warner Bros. Discovery PolskaZapowiedzi TV

TVN Fabuła zaprasza na festiwal muzyki filmowej w Krakowie

Od 17 do 22 maja widzowie TVN Fabuła mogą oglądać specjalne relacje z 10. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. W studiu festiwalowym pojawią się najwybitniejsi twórcy i kompozytorzy muzyki filmowej.

Dziennikarze Andrzej Sołtysik, Magda Miśka Jackowska, Jadwiga Polus oraz Alicja Myśliwiec będą rozmawiać z gośćmi, którzy będą częścią tego wyjątkowego muzyczno-filmowego widowiska. Wśród nich pojawią się m.in.: Robert Piaskowski, Abel Korzeniowski, Klaus Doldinger, Giorgio Moroder Jan AP Kaczmarek,  Howard Shore. Program powstał we współpracy z RMF Classic.

Festiwal Muzyki Filmowej to jedna z najważniejszych imprez tego typu na świecie. Co roku do Krakowa ściąga szereg najważniejszych kompozytorów i twórców muzyki filmowej.  Podczas tegorocznej edycji wystąpią m.in.: Abel Korzeniowski – autor muzyki do filmu „Zwierzęta nocy”, Giorgio Moroder twórca muzyki disco oraz pionier muzyki elektronicznej, Jeff Russo, który zaprezentuje muzykę z kultowego serialu „Fargo” czy Sean Callery twórca muzyki do takich seriali jak „Homeland”, „24” , „Kości”.

„Festiwal Muzyki Filmowej – studio festiwalowe” emisja w TVN Fabuła od środy do poniedziałku, od godz. 19:55 oraz w weekend 20 maja – 21 maja o godz. 20:55

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *