BadaniaMedia

TVN7 – Bardzo dobre wyniki pierwszego półrocza

TVN7 zakończył pierwsze półrocze z bardzo korzystnymi wynikami. W komercyjnej grupie widzów kanał uzyskał 3,6% SHR jednocześnie odnotowując 8,0% wzrost względem 2016 roku.

 

 

Czerwiec okazał się równie owocnym okresem – stacja osiągnęła udział na poziomie 3,8% SHR we wspomnianej grupie odbiorców. TVN7 radzi sobie dobrze także w atrakcyjnej dla reklamodawców grupie kobiecej z miast, zyskując SHR = 4,2%. Ponadto TVN7 znacząco wyprzedził swojego konkurenta TV4 – aż o 28%, udział TVN7 w grupie  A16-49 c50k+ wyniósł 4,2%, zaś TV4 – 3,3%,natomiast w grupie kobiet z miast (W16-49 c50k+) była to przewaga 33%! (TVN7 –  4,2%, TV4 – 3,2%).
DANE: NAM, SHR%, AMR; A16-49, W16-49 c50+; 06.2017; 01-06.2017 vs. 01-06.2016 r.
Po sukcesach wiosennej ramówki TVN7 nie zwalnia tempa! Stacja pracuje nad jesienną ofertą programową, w której nie zabraknie kolejnych serialowych nowości, wśród nich m.in. „Zabójcza broń”, „Niewierni” oraz „Oszuści”.
„Zabójcza broń” – serial oparty na kultowym filmie o tym samym tytule ukazujący relacje dwójki policjantów o zupełnie przeciwnych charakterach. Pierwszy to próbujący pozbierać się po śmierci żony porywczy, były komandos, Martin Riggs (w tej roli Clayne Crawford). Natomiast jego nowy partner to powracający do służby po ciężkim zawale, spokojny detektyw Roger Murtaugh (Damon Wayans).
Z pozoru różne osobowości, jednak techniki działania tej dwójki okazują się zadziwiająco skuteczne w zwalczaniu przestępczości Los Angeles.
„Niewierni” (Satisfaction) to prowokacyjny dramat opowiadający o losach małżeństwa przechodzącego kryzys wieku średniego. Główny bohater Neil przez przypadek odkrywa, że jego żona ma romans z młodym żigolakiem. Chcąc zrozumieć, czym kierują się kobiety korzystające z usług mężczyzn do towarzystwa, Neil zaczyna podszywać się pod jednego z nich…
W serialu „Oszuści” widzowie poznają oszustkę, która wykorzystuje miłość do swych niecnych celów. Maddie to klasyczna famme fatale, piękna, czarująca i niebezpieczna. Przez lata rozkochuje w sobie mężczyzn oraz kobiety, wchodzi z nimi w związki małżeńskie, po czym znika bez śladu ze wszystkimi oszczędnościami. Sytuacja zmienia się w momencie, gdy jej byłe ofiary postanawiają połączyć siły i wziąć na niej odwet.
W sierpniowej ramówce widzowie mają okazję oglądać różnorodne pozycje serialowe, wśród nich m.in. „Masters of sex”, „Lista klientów”, „The following”, „Kości” oraz „Czysty geniusz”.
„MASTERS OF SEX” to amerykański serial obyczajowy oparty na prawdziwej historii pionierów badania ludzkiej seksualności – Virginii Johnson oraz Williama Mastersa. Opublikowane przez Johnson i Mastersa badania zapoczątkowały rewolucję seksualną na świecie, a z nich samych uczyniły najistotniejszych naukowców w amerykańskiej popkulturze przełomu lat 50 i 60.
Premiera drugiego sezonu na TVN7 już 14 sierpnia o godzinie: 22:50
„LISTA KLIENTÓW” – Riley Parks, która po rozstaniu z mężem ma spore kłopoty finansowe podejmuje pracę jako masażystka w spa, które jak się wkrótce okazuje, oferuje swoim klientom coś więcej niż usługi kosmetyczne. Parks otwiera się na nowe doświadczenia i zostaje prostytutką, lecz musi ukrywać swoje drugie życie przed rodziną.
Premierowe odcinki w poniedziałki ok. godziny: 22:00
„KOŚCI”, to serial opowiadający o współpracy utalentowanej pani antropolog z czarującym agentem FBI, którzy rozwiązują nietypowe zagadki kryminalne.
Premierowe odcinki w czwartki ok. godziny: 22:00
W serialu „CZYSTY GENIUSZ” widzowie będą mogli śledzić losy młodego technika-milionera z Doliny Krzemowej, który otwiera nietypowy szpital. Wraz z doświadczonym chirurgiem o kontrowersyjnej przeszłości wdrażają najnowsze odkrycia nauki i techniki w leczeniu rzadkich i nieuleczalnych chorób.
Premierowe odcinki w niedziele ok. godziny: 22:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *