PolecaneTVP

TVP Moto nowym kanałem TVP?

Prezes Telewizji Polskiej w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl o przyszłości naziemnej telewizji i dekoderze łączącym HbbTV i standard DVB-T2, stwierdził iz czasem może powsanie kanał TVP Moto.

 

Jak powiedział Jacek Kurski w rozmowie z Wirtualnemedia.pl „przyszłością telewizji w najbliższych 10 latach jest telewizja naziemna”.

– Taka, która opcjonalnie będzie łączyła hybrydowo funkcję telewizji linearnej z internetem. To będzie z punktu widzenia odbiorcy rozwiązanie optymalne, bo pozwoli skorzystać z rozszerzenia oferty kanałów tematycznych. Nasz odbiorca będzie miał za darmo możliwość bardzo dużego wyboru. Wszystko to, za co dzisiaj płaci – wszystkie gatunkowe kanały: sport, informacja, lifestyle, pewnie z czasem np. TVP Moto (nazwa robocza, kanał motoryzacyjny), Nauka, Dokument – wszystko to, co jest ciekawe i opisuje świat, nasz widz będzie miał za darmo w Telewizji Polskiej po refarmingu z użyciem naszego dekodera.

Przypomnijmy iż Telewizja Polska 19 listopada 2020 roku uruchomiła kanał TVP Dokument, a 8 marca 2021 roku zaplanowała start kanału TVP Kobieta.

2 komentarze do “TVP Moto nowym kanałem TVP?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *