Canal+ PolskaSieci kabloweSport w TV

Tydzień w Motowizji

Jak co tydzień, Motowizja w swojej ramówce ma szereg propozycji dla każdego miłośnika motoryzacji i motorsportu. Zobaczcie co Was czeka w nadchodzących dniach! (Moto)Wizja Tygodnia będzie publikowana w każdy poniedziałek, tak aby dostarczyć Wam informacji o najciekawszych premierach, relacjach na żywo czy wybranych powtórkach, które warto obejrzeć.

 

>> Poniedziałek, 13 grudnia

20:30 The Inside Line – Najszybsi z najszybszych (PREMIERA)

Stały punkt ramówki Motowizji – cotygodniowe doniesienia ze świata królowej sportu motorowego. Newsy, podsumowania i doniesienia z mediów społecznościowych. Najszybsza “pigułka” tego, co najważniejsze!

21:30 Fast Zone (PREMIERA)

W każdy poniedziałek czeka na Was zbiór informacji z najważniejszych serii wyścigowych na świecie. W Fast Zone życie płynie szybko!

22:00 NASCAR Cup Series 2021 – podsumowanie sezonu (PREMIERA)

36 wyścigów pozwoliło wyłonić nowego mistrza NASCAR Cup Series. Tegoroczny kalendarz był jednym z najbardziej różnorodnych w historii – po raz pierwszy od lat ’70 rywalizowano na luźnej nawierzchni.

23:00 Isle of Man TT – Miniona dekada: Najlepsze wyścigi Superbike TT ostatniej dekady

Sytuacja na świecie sprawia, że po raz ostatni najodważniejsi motocykliści świata rywalizowali na wyspie Man w 2019 roku. Aby wynagrodzić pasjonatom Isle of Man TT tak długą przerwę, Motowizja przypomina najlepsze wyścigi z lat 2009-2019. Tym razem powspominamy walkę w klasie Superbike TT.

>> Wtorek, 14 grudnia

22:00 NASCAR Cup Series 2021 – podsumowanie wyścigu YellaWood 500

Co może być lepszego od wyścigu NASCAR Cup Series na Talladega Superspeedway? Wyścig NASCAR Cup Series na Talladega Superspeedway w trakcie playoffów! Zawodnicy z ulubionej serii Ameryki rywalizowali w Alabamie na najdłuższym owalu w kalendarzu, gdzie “big one” nie jest prawdopodobny – on jest pewny!

>> Środa, 15 grudnia

23:25 Kultowe Rajdowe – Audi Quattro A2

Któż nie kojarzy tego auta? Potwór Grupy B sprawił, że rajdy weszły na szczyty popularności. Dzięki Grzegorzowi Olchawskiemu możemy podziwiać replikę tego pojazdu w Polsce. Taka maszyna nie zasługuje jednak na stanie w muzeum, więc regularnie jest w akcji podczas rajdów Motul HRSMP.

>> Czwartek, 16 grudnia

21:00 Motorsport Wizja (PREMIERA)

Najważniejszy magazyn dla każdego, komu bliski jest polski motorsport! Podsumowania krajowych zawodów, ale także relacje z tego jak sobie radzą nasi rodacy na międzynarodowych arenach.

22:00 Motoślad (PREMIERA)

Kultowy już program Aleksandra “Ostrego” Ostrowskiego. Od lat opowiada on ze swoją ekipą o miłości do motocykli pokazując zarówno nowsze, jak i starsze modele, odwiedzając ciekawych ludzi i pasjonujące miejsca.

>> Piątek, 17 grudnia

22:00 Motoikony – Grzegorz Gac

Wiele osób kojarzy go z komentowania wyścigów i rajdów, ale zanim Grzegorz Gac zasiadł za mikrofonem to był jednym z najlepszych pilotów nie tylko w Polsce, ale i Europie! Zaufali mu chociażby Romuald Chałas czy Marian Bublewicz.

>> Sobota, 18 grudnia

10:35 Na osi (PREMIERA)

Magazyn dla tych, którzy lubią pojazdy “wagi ciężkiej”. Ciekawostki, informacje i porady dla wszystkich miłośników i osób związanych z ciężarówkami.

11:15 Jeżdżę na prąd (PREMIERA)

Czasem w życiu trzeba płynąć z prądem – w Motowizji jest też miejsce dla tych, którzy interesują się elektromobilnością. Cotygodniowy magazyn o nowościach z branży i dostępnych na rynku samochodach elektrycznych.

12:15 Motowizjoner (PREMIERA)

Wejdźcie w świat świat motowizjonerów! Enrico Buscema i jego ekipa pokażą wam piękno dwóch kółek, a także odwiedzą mnóstwo wyjątkowych miejsc i przedstawią niezwykłych, spotkanych po drodze, moto-entuzjastów. Nie zabraknie też testów motocykli oraz porad dla wszystkich wybierających się w podróż jednośladem.

15:35 Moto Archiwum Wojtka Majewskiego (PREMIERA)

Wojciech Majewski zabierze Was w podróż w czasie. Wspólnie powspominacie “stare, dobre czasy” motorsportu, a znany dziennikarz podzieli się swoimi opowieściami i anegdotami z lat pracy w branży.

20:55 e-Andros Trophy 2021-2022 – Val Thorens (PREMIERA)

NOWOŚĆ W MOTOWIZJI! Francuska seria wyścigów na śniegu i lodzie rozpoczęła swój nowy sezon. Na początek kierowcy ścigali się w kurorcie narciarskim Val Thorens, gdzie mocno sypnęło śniegiem.

>> Niedziela, 19 grudnia

12:30 Autoportret Ostrego (PREMIERA)

Aleksander “Ostry” Ostrowski oprócz pasji do dwóch kółek, ma także słabość do czterech. W Autoportrecie opowiada o tej części swojej miłości do motoryzacji.

20:00 2. Liga Żużlowa – Trans MF Landshut Devils – MSC Wolfe Wittstock (RETRANSMISJA)

Żużlowe derby Niemiec w polskich rozgrywkach! Dwie ekipy zza Odry zdecydowały się sprawdzić w kraju, gdzie żużel jest sportem narodowym i jeżdżą najlepsze kluby na świecie. Wilki z Wittstocka były tu pierwsze, ale Diabły z Landshut bardzo szybko poczuły się komfortowo w 2. Lidze Żużlowej sprawiając wiele niespodzianek w całym sezonie.

>> Poniedziałek, 20 grudnia

20:30 The Inside Line – Najszybsi z najszybszych (PREMIERA)

Stały punkt ramówki Motowizji – cotygodniowe doniesienia ze świata królowej sportu motorowego. Newsy, podsumowania i doniesienia z mediów społecznościowych. Najszybsza “pigułka” tego, co najważniejsze!

21:30 Fast Zone (PREMIERA)

W każdy poniedziałek czeka na Was zbiór informacji z najważniejszych serii wyścigowych na świecie. W Fast Zone życie płynie szybko!

22:00 Karting Raport (PREMIERA)

Chcesz poznać tych, którzy za 5-10 lat będą gwiazdami motorsportu? Oglądaj Karting Raport! Magazyn o fundamencie sportu samochodowego jakim jest karting. Doniesienia z polskich i zagranicznych torów połączone z dawką historii i prezentacji tych, których nazwiska warto sobie zapisać w notesie i obserwować w najbliższych latach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *