Prasa - Ksiązka

Udane zakupy z okazji Dnia Dziecka z miesięcznikiem "Dziecko"

W wydaniu miesięcznika “Dziecko”, które pojawiło się na rynku dziś – we wtorek, 9 maja br., czytelnicy znajdą kupony rabatowe na zniżki do -50% w sklepach stacjonarnych i internetowych. Będzie można je wykorzystać podczas Weekendu Zniżek w dniach 19-21 maja br. na zakupy upominków z okazji Dnia Dziecka.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

W czerwcowym numerze „Dziecka” redakcja podpowiada, czym chronić malucha przed słońcem, jak radzić sobie z kolką, jak ćwiczyć trudną sztukę dzielenia się oraz jak przygotować się do podróży z dzieckiem. Czytelnicy znajdą również odpowiedzi na pytania, czy klasyczne zabawki są wystarczające do zabawy, jak mądrze motywować malucha, jakie są zalety karmienia piersią i co podawać dzieciom do picia.

W wydaniu ukaże się też dodatek z zestawami ćwiczeń dla mam, m.in. na wzmocnienie mięśni ramion, barku, klatki piersiowej, grzbietu i brzucha. Dodatek można wyciąć i zachować.

Redakcja ogłasza również wielki konkurs, w którym do wygrania jest sesja okładkowa. Do 30 maja br. rodzice mogą przysyłać zdjęcia swoich dzieci. Jury wybierze z nich 10 finalistów, pięcioro z nich zostanie zaproszonych na sesję zdjęciową do Warszawy. Więcej szczegółów: www.edziecko.pl/megaradochamegausmiech.

Czerwcowe wydanie miesięcznika „Dziecko” można kupić z książeczką „Maluchy” oraz z kremem do rąk lub kremem do stóp (do wyboru) w cenie 5,99 zł. Cena wydania bez dodatku to 1,50 zł.

Numer jest promowany w radiu (Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda, Radio TOK FM, Radio Kolor), w telewizji (Polsat Jim Jam, Health TV) oraz w kinach sieci Helios. Za kreację kampanii odpowiada Dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *