MediaZapowiedzi TV

Ulubione animacje już wkrótce na kanale Disney Junior

Już wkrótce na kanale Disney Junior pojawią się kolejne odcinki, uwielbianych przez widzów seriali!

 

 

 

 

Kanał Disney Junior może pochwalić się bardzo dobrym dopasowaniem do najmłodszych widzów (AFF = 156 A4-7), zawdzięcza to głównie wysokiej jakości animacjom, które kochają dzieci i którym ufają ich rodzice.

T.O.T.S. – TROSKLIWIE ODLOTOWY TRANSPORT SŁODZIAKÓW

Serial T.O.T.S. przedstawia perypetie dwójki najlepszych kumpli nieustępliwego pingwina o imieniu Pip i flaminga Freddy’ego o wielkim sercu. Dołączyli oni do ekipy bocianów pracującej w T.O.T.S. czyli Troskliwie Odlotowym Transporcie Słodziaków, który zajmuje się transportem nowo narodzonych zwierzątek (szczeniaków, króliczków, cielątek) ze żłobka do ich rodzin na całym świecie.

Wspólnie uczą się opieki nad dziećmi i kreatywnego myślenia w rozwiązywaniu przeróżnych problemów. Animacja powstała z myślą o najmłodszych (AFF = 160 A4-7) i ma za zadanie pokazać maluchom, w jaki sposób należy pielęgnować relacje z bliskimi.

Mali widzowie pokochali przygody głównych bohaterów, dzięki czemu serial osiąga bardzo dobre wyniki w grupie widzów w wieku od 4 do 7 lat (SHR = 4% A4-7).  Kolejne odcinki będzie można obejrzeć na kanale już od 23. marca o godzinie 16:30.

GIGANTOZAURUS

Serial opowiada o przygodach czterech małych dinozaurów. ANKYLOZAUR MAZU, TRICERATOPS TINY, BRACHIOZAUR BILL I PARAZAUROLOF ROCKY każdą chwilę spędzają na zabawie i odkrywaniu prehistorycznego świata.

Grupa przyjaciół zafascynowana jest najstraszniejszym i największym dinozaurem: GIAGANTOZAUREM.

Serial cieszy się bardzo dużą popularnością, jest dobrze dopasowany do grupy najmłodszych widzów (AFF = 155 A4-7), w której osiągnął 2,5% udziału.

Dane: NAM, 06:00-20:59, H2 2019, AFF vs. A-4-12, DayParts, SHR%, AFF vs. A4-12, Programmes

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *