Cyfrowy PolsatPolecane

Universal Channel HD i Super Polsat kanałami niegwarantowanymi w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat powiększył liczbę kanałów niegwarantowanych. Stacje Universal Channel HD i Super Polsat, dotychczas gwarantowane odpowiednio w pakietach Film HD i Mini HD, będą w nich nadawane promocyjnie. Zmiany dotyczą umów zawieranych od 14 lipca.

 

 

Dla nowych i przedłużających umowy abonentów oznacza to, że w przypadku wycofania kanałów z rynku jak i z oferty Cyfrowego Polsatu, nie będą mieli podstaw do rozwiązania kontraktu bez ponoszenia konsekwencji. Takie prawo będą mieli klienci, którzy podpisali umowę przed 14 lipca i mieli wymienione obie stacje, jako gwarantowane.

Kanał Universal Channel HD, który mogą obecnie oglądać także posiadacze pakietu Familijny Max HD, ma zakończyć emisję do końca roku.

Universal Channel prezentuje najbardziej lubiane i najczęściej oglądane filmy i seriale na świecie. To mieszanka sensacji, komedii oraz hitów filmowych. Gwiazdorska obsada, niebanalna fabuła i wartka akcja – tym charakteryzują się wszystkie programy, które obejrzeć można na tym kanale.

Universal Channel HD skupia się na charakterach, które stanowią serce każdej dobrej historii. Unikalne osobowości dostarczą widzom fascynującą rozrywkę. Universal Channel HD składa hołd bohaterom na antenie i w domach widzów na całym świecie.

Super Polsat oferuje widzom bogatą ofertę filmową, m.in. klasyki polskiego kina powojennego z napisami dla niesłyszących.

Z rozrywki w ramówce stacji pojawią się takie programy jak: „Dancing with The Stars Taniec z Gwiazdami”, „Must be the Music Tylko Muzyka”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz „Celebrity Splash”. Super Polsat będzie też emitował seriale.

Widzowie będą mogli zobaczyć takie serialowe produkcje jak „Przyjaciółki”, „Hotel 52” czy „Szpilki na Giewoncie”. W ofercie stacji będzie też sport na żywo i informacje nadawane z językiem migowym m.in. w ramach codziennej powtórki o godz. 6:00 „Wydarzeń 22:00” nadawanych na kanale Polsat News poprzedniego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *