MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Unlimited – nowy podcast Polsat Box Go z gwiazdami (wideo)

W Polsat Box Go startuje nowy wideocast Unlimited, w którym gośćmi będą osoby z szeroko rozumianego showbiznesu. Niezwykłe postaci, które swój sukces nierzadko osiągnęły dlatego, że ich życie bywa unlimited, będą dzielić się swoimi historiami. Pierwszy odcinek z Iwoną Pavlović jest już dostępny w Polsat Box Go. Program prowadzi dziennikarz Krzysztof Machajski.

 

Krzysztof Machajski zaprasza do studia gwiazdy – osoby, dla których nie ma limitów, które wykorzystują swoją popularność do robienia wielkich rzeczy oraz takie, które swój sukces życiowy lub zawodowy osiągnęły dzięki temu, że żyją unlimited, według własnych reguł i zasad. Pierwszym, niezwykłym gościem jest tancerka, międzynarodowa sędzia taneczna, jurorka w programie „Dancing With The Stars – Taniec z Gwiazdami” – Iwona Pavlović. W szczerej rozmowie z Krzysztofem charyzmatyczna gwiazda z otwartością opowiada o swojej roli w tanecznym show Polsatu, o zmianach i swoim podejściu do życia.

Pierwszy odcinek Unlimited w Polsat Box Go

Kluczem do zapraszania gwiazd do nowego wideocastu będą przede wszystkim premiery seriali i programów w Polsat Box Go, ale także bieżące, gorące wydarzenia showbiznesowe. Do udziału zapraszani będą m.in.: aktorzy, sportowcy, artyści, dziennikarze, twórcy. Nie będzie tu ram czasowych czy tematycznych. Wszystko w myśl zasady: tu nie ma żadnych limitów.

W Unlimited gwiazda może wyrazić swoje prawdziwe „ja”. Każdy odcinek to okazja, by pokazać, co naprawdę ją napędza i jak wielki wpływ może mieć na rzeczywistość. To nie tylko miejsce na rozmowy. To prawdziwa podróż przez opinie i historie.

Zaproszonych gości oprócz rozmowy czekają też dwa stałe elementy programu:

Prasówka – przegląd tego, co sieć i gazety niosą o bohaterach. Jaki obraz malują media? Czy świat mediów odzwierciedla prawdziwe oblicze gości?

Vox Populi – własna sonda uliczna. Bezpośrednio z Warszawy, bez żadnych barier, dziennikarze pytają mieszkańców o ich zdanie na temat gości.

Program będzie ukazywał się co dwa tygodnie, w piątki. Będzie dostępny w pakietach: Premium, Start i Polonia oraz w pakiecie Polsat Box Go Plus. W formie audio trafi na platformy Spotify, TIDAL i Apple Music.

 

 

foto, źródlo. Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *