Media

Urszula Obarska- Pultz dołącza do kanału Da Vinci Learning

Urszula Obarska-Pultz dołącza do zespołu kanału telewizyjnego Da Vinci Learning i obejmie stanowisko Planning and Scheduling Managera odpowiedzialnego za ramówkę miesięczną i dzienną polskiej wersji kanału .

 

„ Urszula Obarska-Pultz jest jedną z najbardziej doświadczonych i kompetentnych osób w zakresie ramówek telewizyjnych na naszym rynku. Moje doświadczenia we współpracy z nią tak w Platformie „n” jak i „nc+” pozwalają mi się cieszyć , że nasz kanał pozyskuje tak profesjonalnego współpracownika. To kolejny krok w naszych działaniach, które mają pomóc nam dostosować Da Vinci Learning w jak największym stopniu do oczekiwań naszych widzów.„ powiedział Grzegorz Płaza , kierujący działaniami kanału w Polsce .

Urszula Obarska-Pultz ma ponad 15 letnie doświadczenie telewizyjne . Była odpowiedzialna za ramówki takich kanałów jak Minimax , Planete , Ale Kino , pełniła funkcję managera kanału MGM HD . Ostatnio zajmowała stanowisko Szefowej Zespołów Ramówki Platfromy „n” a następnie „nc+„. Jest absolwentką Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *