Technologia - Promocje

Usłysz jeszcze więcej dzięki nowym modelom słuchawek gamingowych HIRO

Polska marka komputerów i akcesoriów dla graczy – HIRO, właśnie wprowadziła do swojej oferty kolejne modele gamingowych headsetów – GAMMA oraz PSI. Nowe urządzenia dołączyły tym samym do wcześniejszych produktów firmy, które zdążyły już zdobyć uznanie użytkowników – słuchawek ALPHA i OMEGA.

 

Oba nowe modele oparto na wysokiej jakości stalowej konstrukcji, zapewniającej odpowiednią wytrzymałość, a także niesamowitą wygodę użytkowania. Kabel zasilający został ukryty w tekstylnym oplocie, aby uniknąć kłopotliwych zagięć, pęknięć a także plątania się kabla, szczególnie podczas emocjonujących i dynamicznych rozgrywek. Solidny oplot pozwoli również na wydłużenie bezawaryjnego działania słuchawek.

Zarówno model GAMMA, jak i PSI wyposażono w duże 50-mm przetworniki dla jak najbardziej realistycznego odzwierciedlania dźwięku, który jest często kluczowym czynnikiem decydującym o szybkości reakcji na działania wrogów, szczególnie na ciasnych przestrzeniach wirtualnego pola walki. Duże, wyłożone przyjemnym w dotyku materiałem nauszniki, bardzo dobrze wyciszają dźwięki otoczenia oraz zapewniają komfort podczas nawet najdłuższych gamingowych sesji. Nowe modele headsetów to sprzęt, dopasowujący się do potrzeb każdego gracza – zarówno profesjonalnego, dla którego przewaga nad przeciwnikiem oznacza zwycięstwo w ważnym turnieju, jak entuzjastów, dla których wrota do świata zawodowego esportu dopiero się otwierają.

Cieszymy się, że nasza oferta słuchawek powiększyła się o kolejne modele” – powiedział Grzegorz Kurek, Product Manager w HIRO. „Dzięki temu jest jeszcze lepiej dopasowana do potrzeb i wymagań każdego gracza, bez względu na stopień zaawansowania. Jestem przekonany, że GAMMA i PSI trafią w gusta nawet najbardziej wymagających klientów”.

GAMMA oraz PSI, dla uzyskania jak najlepszych doznań z rozgrywki, wyposażono w cyfrowy dźwięk przestrzenny, pozwalający na precyzyjną lokalizację kierunku, z którego dochodzą wszelkie odgłosy. Model GAMMA posiada system 5.1, natomiast model PSI symuluje działanie aż ośmiu głośników w systemie 7.1.  Pozwala to na jeszcze bardziej realistyczne odwzorowanie brzmienia pola bitwy.

Oba modele słuchawek wyposażono w mikrofon umieszczony na giętkim pałąku. Mikrofon charakteryzuje się czułością zoptymalizowaną do rozgrywek sieciowych, dlatego komunikacja z innymi graczami będzie zawsze klarowna i pozbawiona zakłóceń. Dodatkowo w modelu PSI mikrofon można schować we wewnątrz obudowy słuchawek.

Specyfikacje techniczne:

Model: PSI
Czułość: 120±3db
Impedancja: 32Ω±15%
Średnica przetwornika: φ50mm
Wielkość mikrofonu: 4 x 1.5mm
Czułość mikrofonu: -40dB±3db
Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz
Długość kabla: 2.2M
Łączność: USB

Model: GAMMA
Czułość: 120±3db
Impedancja: 32Ω±15%
Średnica przetwornika: φ50mm
Wielkość mikrofonu: 4 x 1.5mm
Czułość mikrofonu: -38dB±3db
Pasmo przenoszenia: 20Hz-20kHz
Długość kabla: 2.2M
Łączność: USB

Sugerowana cena:
Model PSI: 129 zł
Model GAMMA: 99 zł

Słuchawki nabyć można już od 18 lipca za pośrednictwem sklepu internetowego NTT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *