MediaPlayerTVN Warner Bros. Discovery PolskaZapowiedzi TV

“W pokojach zaginionych mieszka nadzieja, która nigdy nie gaśnie” – nowa poruszająca kampania Playera i Fundacji ITAKA (wideo)

Od piątku 15 kwietnia na antenie kanałów TVN Grupa Discovery i w mediach społecznościowych widzowie mogą zobaczyć trzy poruszające spoty w ramach nowej kampanii Playera i Fundacji ITAKA. „W pokojach zaginionych mieszka nadzieja, która nigdy nie gaśnie” jest kontynuacją akcji społecznej „Nieobecni są wśród nas”, która zadebiutowała w grudniu 2020 r.

 

Przez lata były świadkami szczęśliwych rodzinnych chwil, rodzących się talentów, po prostu codzienności. Dziś to miejsca, w których niespodziewanie czas się zatrzymał i zamieszkała w nich nadzieja. Nadzieja na to, że pewnego dnia głos ich mieszkańca ponownie wybrzmi między ścianami, wypełni obecną teraz pustkę. O czym mowa? O pokojach osób zaginionych, które często przez lata pozostają nietknięte.

Pokoje osób zaginionych stały się tematem przewodnim nowej akcji Playera i Fundacji ITAKA. W ramach kampanii „W pokojach zaginionych mieszka nadzieja, która nigdy nie gaśnie” są emitowane trzy spoty z udziałem Danuty Stenki, Justyny Wasilewskiej i Piotra Głowackiego – gwiazd produkcji Player Original „Nieobecni”. Każdy z nich to chwytające za serce słowa – wspomnienia – rodzin, które straciły swoich bliskich i od lat czekają na ich powrót.

„W pokojach zaginionych mieszka nadzieja, która nigdy nie gaśnie” jest kontynuacją wspólnej akcji Playera i Fundacji ITAKA „Nieobecni są wśród nas”, która wystartowała w grudniu 2020 r. Kampania poruszyła serca milionów osób i uświadomiła, jak duża jest skala zaginięć w Polsce.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *