MediaTVN Warner Bros. Discovery PolskaZapowiedzi TV

Wakacje na kanale DTX

Programy “Ekstremalne wyzwania 3”, “Ekspertki z warsztatu 10”, “Przypadki z archiwum X” oraz “Nowi badacze UFO” w wakacyjnej ramówce kanału DTX.

 

Ekstremalne wyzwania 3

Premiera: 7.07, czwartki 18:10

Eric Young jest mistrzem wrestlingu, a oprócz tego świetnie sobie radzi z ekstremalnym wędkarstwem. W programie “Ekstremalne wyzwania” brodaty prowadzący z wyjątkowym poczuciem humoru wybierze się w podróż w poszukiwaniu miłośników ekstremalnych przygód.

Poszukiwania Erica doprowadzą go do Gór Skalistych, Doliny Śmierci, a nawet pod ziemię. Eric podejmie się najbardziej ekstremalnych wyzwań w Ameryce, aby przekonać się, czy naprawdę nie ma żadnych ograniczeń.

Ekspertki z warsztatu 10 

Premiera: 26.08, piątki 18:10

Kobiety w warsztacie samochodowym? I owszem! Mechaniczki Sarah „Bogi” Lateiner i Faye Hadley są najlepszym przykładem na to, że płeć piękna rządzi w naprawach samochodów. Dziewczyny udowodniają, że spokojnie mogą konkurować z facetami i z sukcesem prowadzić „męski biznes”.

„Ekspertki z warsztatu” odpalają silniki i powracają z nowym sezonem. Ponownie wykorzystają swoją wiedzę i umiejętności, zaglądając pod maski aut i do „wnętrzności” motocykli.

Na widzów DTX oprócz premier czekają także sierpniowe maratony

Przypadki z archiwum X  już 07.08 w godzinach 13:10 – 21:10

Nowi badacze UFO już 21.08 w godzinach 13:10 – 21:10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *