MediaZapowiedzi TV

Wakacyjna przygoda na Nick Jr.

Rozpoczyna się wakacyjna przygoda na Nick Jr ! W czerwcu na wszystkich małych widzów Nicka Jr. czekają najwięksi i najodważniejsi poszukiwacze przygód!

 

 

 

Wraz z początkiem wakacji swoją premierę będzie miała „Rycerka Nella” (26.06, godz. 7:30 i 16:30), która sukienkę chętnie zamienia na zbroję i staje w obronie swojego królestwa! Wakacyjne chwile zyskają odrobinę magii z nowymi odcinkami „Shimmer i Shine” (poniedziałek-piątek, godz. 8:00 i 16:10). Chłopców natomiast ucieszy maraton z „Blazem i Mega Maszynami” (24.06, godz. 9:00).

DZIEŃ ZABAWY z NICKELODEON – już po raz piąty w Warszawie!

Nickelodeon to jedna z ulubionych dziecięcych stacji telewizyjnych w Polsce i platforma zapewniająca bezpieczną rozrywkę dla dzieci w każdym wieku. Nic dziwnego że dzieciaki wprost kochają Nicka! A to dlatego że siła marki Nickelodeon wykracza mocno poza antenę telewizyjną. Spośród wszystkich aktywności, szczególną popularnością dzieci i ich rodziców będących fanami stacji, cieszą się letnie eventy organizowane w popularnych miejskich parkach, plażach nad morzem i w wyjątkowych obiektach sportowych, których momentem kulminacyjnym jest wielki rodzinny piknik z okazji Dnia Zabawy z Nickelodeon.

To szczególne wydarzenie, podczas którego Nickelodeon zawiesza nadawanie programu telewizyjnego oraz wyłącza stronę internetową nick.com.pl by zachęcić dzieci do zabawy na świeżym powietrzu. W tym czasie na warszawskim Polu Mokotowskim dzieci z rodzicami mogą wziąć udział w wielkim evencie, podczas którego mają okazję sprawdzić się w minimaratonie oraz w różnorodnych dyscyplinach sportowych i atrakcjach, takich jak dmuchane zamki, wyścigi w labiryncie, czy na ściance wspinaczkowej. Dotychczas w piknikach Nickelodeon udział wzięło ponad 12 000 dzieci wraz z rodzicami, z czego ponad 5000 wzięło udział w aktywnościach, a 2 100 spróbowało swoich sił i pobiegło w minimaratonie. W tym roku Nickelodeon zaprasza na dzień pełen atrakcji na 26 sierpnia. Wszystkich partnerów zainteresowanych współpracą przy Dniu Zabawy z Nickelodeon serdecznie zapraszamy do kontaktu z działem Brand Solutions!

PREMIERA:
RYCERKA NELLA
Premiera: 26 czerwca, godz. 7:30 i 16:30
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 7:30 i 16:30
Nella to 8-letnia księżniczka, kochająca przygody. Jej najlepszym przyjacielem jest jednorożec Trinket, który wprost przepada za najnowszymi trendami ze świata mody. Gdy królestwu zagraża niebezpieczeństwo, Nella bez zastanowienia przywdziewa zbroje i przeobraża się w rycerkę! Wraz ze swym czterokopytnym kompanem staje na straży porządku.

NOWE ODCINKI:
SHIMMER I SHINE
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 8:00 i 16:10
Siostry bliźniaczki Shimmer i Shine to dżiny, które w jeden dzień potrafią spełnić 3 życzenia.  Korzystając z tej niezwykłej umiejętności starają się pomóc swojej ludzkiej przyjaciółce – Leah. Okazuje się, że zrealizowanie 3 życzeń w ciągu jednej dobry jest trudniejsze, niż przypuszczały.

MARATON:
BLAZE I MEGA MASZYNY
Emisja: sobota, 24 czerwca, 9:00 – 12:40
Młody technik AJ i jego czerwony monstertruck Blaze są nierozłączni. Razem przemierzają miasto Axle City napotykając co rusz niesamowite przygody, a przy tym rozwiązując nie jeden problem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *