DVB-TMediaTVPZapowiedzi TV

„Wakacyjna Trasa Dwójki” zawita do Ostródy

W niedzielę, 15 sierpnia o godz. 20.00 rozpocznie się koncert „Wakacyjnej Trasy Dwójki” w Ostródzie. Na scenie amfiteatru położonego nad brzegiem jeziora Drwęckiego wystąpią: Shazza, Sławomir, Top One, Golec uOrkiestra i inni.

 

Takiej biesiady na „Wakacyjnej Trasie Dwójki” jeszcze nie było! Najbardziej rozrywkowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej wciągną publiczność w wir zabawy. Wystąpią mistrzowie w swoich gatunkach! Shazza, królowa disco zaśpiewa takie hity, jak „Bajo Bongo”, „Historia pewnej miłości” czy „Bierz, co chcesz”. Ulubieniec publiczności, Sławomir, wykona swoje największe przeboje, m.in. „Miłość w Zakopanem”, „Magiera”, a także na legendarne „Mydełko Fa”. W wykonaniu Golec uOrkiestra usłyszymy m.in. nieśmiertelne „Ściernisko”, „Słodycze” oraz „Lornetkę”. Na specjalne życzenie publiczności ponownie wystąpi Odessa Band. Na scenie w Ostródzie pojawi się również Stachursky z hitem „Typ Niepokorny. Swoje przeboje „Biały Miś”, czy „Santa Maria” wykona grupa Top One. Zespół Playboys porwie widzów do tańca w rytm piosenek „Zwariowałem”, „Lejde” i „Tylko Ty”. Nie zabraknie także rewelacyjnej Agnieszki Włodarczyk, w której wykonaniu usłyszymy przeboje Krzysztofa Krawczyka i Edyty Geppert. W Ostródzie wystąpi Efendi, gwiazda tegorocznej Eurowizji z przebojami: „Mata Hari” i „Cleopatra”.

Koncert poprowadzi duet: Ida Nowakowska i Aleksander Sikora. Na backstage`u gwiazdy gościć będą: Izabella Krzan i Norbi.

Na widzów TVP2 czekają interaktywne konkursy i zabawy. Będzie można pozdrowić bliskich, przysłać zdjęcia lub film z wakacji. Na autorów najciekawszych produkcji czekają atrakcyjne nagrody.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną wszystkie koncerty „Wakacyjnej Trasy Dwójki” odbywać się będą zgodnie z zasadami sanitarnymi.

„Wakacyjna Trasa Dwójki” w niedzielę, 15 sierpnia o godz. 20:00 w TVP2

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *