Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Wakacyjne zestawy prezentowe od Huawei

Lato to czas podróży, podczas których z pewnością przyda się dodatkowe wyposażenie smartfona. Od 9 czerwca, decydując się na zakup Huawei P10, Mate 9 oraz Mate 9 Pro można otrzymać zestaw prezentowy, w którym znajdą się m.in. powerbank oraz selfie-stick. Dodatkowy gadżet otrzyma również nowy posiadacz Huawei P10 lite – w tym przypadku będzie to powerbank o pojemności 5000mAh.

 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Więcej energii i dłuższy zasięg
Wakacyjne miesiące bezsprzecznie sprzyjają długim wycieczkom. Nawet najbardziej pojemna bateria w smartfonie może nie wytrzymać wielogodzinnego wykonywania zdjęć, słuchania muzyki czy korzystania z nawigacji. Od dzisiaj każdy, kto zdecyduje się na zakup Huawei P10 może otrzymać zestaw prezentowy, w skład którego wchodzi powerbank o pojemności 5000mAh. Oznacza to, że smartfon może być używany bez przerwy nawet przez cztery kolejne dni bez dostępu do stacjonarnej ładowarki.
Czym byłyby wakacyjne wojaże bez pięknych zdjęć? Kupując Huawei P10 otrzymamy również selfie-stick. Nie tylko pozwoli nam na wykonanie efektownego selfie, ale przyda się także podczas kręcenia pamiątkowych filmów. Warto wspomnieć, że dzięki zastosowaniu optycznej stabilizacji obrazu, wideo będzie niezwykle płynne i efektowne.
W skład zestawu prezentowego dodawanego do zakupu Huawei P10, Huawei Mate 9 i Huawei Mate 9 Pro, wchodzi również kabel zasilający oraz przejściówka microUSB – USB-C.
Specjalny prezent mogą również otrzymać wszyscy, którzy zdecydują się na zakup Huawei P10 lite. W tym przypadku klienci otrzymają powerbank o pojemności 5000mAh.
Huawei P10 w specjalnej wersji Greenery oraz kolorach czarnym, srebrnym i niebieskim wraz z zestawem prezentowym, zawierającym selfie-stick, powerbank, kabel zasilający oraz przejściówkę dostępny jest w salonach sprzedaży i w sklepach internetowych. Akcja promocyjna dotyczy również modeli Huawei Mate 9 oraz Huawei Mate 9 Pro.
W salonach sprzedaży i sklepach internetowych jest również dostępny Huawei 10 lite w kolorach białym, czarnym i niebieskim w zestawie z powerbankiem 5000mAh.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *