Radio

Weekend z Linkin’ Park w MUZO.FM (wideo)

Wygraj nową płytę zespołu zatytułowaną “One More Light”, posłuchaj wywiadu oraz kawałków Linkin Park – tych starszych też.

19 maja ukazała się najnowsza, studyjna płyta formacji Linkin’ Park, która dla wielu fanów jest zaskoczeniem. Zespół nie odcina kuponów od sławy, stale zaskakuje i szuka swoich dźwięków. W sobotę i w niedzielę (27-28.05), od godziny 11:00 do 18:00, poświęcimy Linkin’ Park sporo uwagi. Będzie szansa, aby wygrać “One More Light”, dowiedzieć się czegoś nowego o grupie oraz posłuchać muzyki.

Album “One More Light” jest następcą płyty “The Hunting Party” z 2014 roku, która sprzedała się w ponad 2 mln egzemplarzy na świecie. W Polsce album uzyskał status złotej płyty.

Linkin Park tworzą: wokalista Chester Bennington, perkusista Rob Bourdon, gitarzysta Brad Delson, basista Dave “Phoenix” Farrell, DJ Joe Hahn i Mike Shinoda – wokal , klawisze, gitara.

Zespół sprzedał ponad 50 milionów sprzedanych albumów na świecie, platynę w 34 krajach na pięciu kontynentach, ponad 62 miliony fanów na Facebooku i ponad 6,7 miliona subskrybentów na YouTube z pięcioma miliardami odtworzeń.

Zobacz: MUZO.FM – Linkin Park Listening Party – One More Light

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *