DVB-TMediaZapowiedzi TV

Weekendowe nowości w telewizji WP

Widzów Telewizji WP czeka weekend pełen nowości. Na antenie pierwszy odcinek cyklu „Mistrzowie Kabaretu”, a w nim „Kabaret Moralnego Niepokoju” oraz wieczorne seanse filmowe – mroczny thriller „Abecadło Mordercy” oraz komedia „Maminsynek”.

Już w piątek  na antenie telewizji WP,  widzowie zobaczą  „Kabaret Moralnego Niepokoju”. W programie m.in. najnowszy spektakl „Jerzyk, dziś nie piję” – czyli co zrobić, gdy żona zabrania mężowi napić się  z kolegami. W kolejne piątkowe wieczory wystąpią najbardziej popularne polskie kabarety: Ani Mru-Mru, Jurki oraz Grzegorz Halama.  W świat błyskotliwego dowcipu i satyry wprowadzi gości gospodarz programu – Maciej Orłoś. (piątek, godz. 19.50)

W sobotni wieczór w telewizji WP widzowie otrzymają solidną dawkę adrenaliny podczas emisji filmu „Abecadło mordercy” opartego orawdziwe wydarzenia. To trzymająca w napięciu historia niewyjaśnionych morderstw, do których dochodziło w Ameryce w latach siedemdziesiątych. Morderca tak dobierał sobie ofiary, aby litera imienia, nazwiska i pochodzenia była identyczna. Obsesja odnalezienia mordercy jaka ogarnęła policyjną pani detektyw Megan Paige doprowadza ją do halucynacji, w których widzi zamordowane ofiary. Kiedy morderca atakuje po raz kolejny okazuje się, że wizje policjantki sprawdzają się. Czy to jednak pozwoli ocalić kolejną ofiarę? (sobota, godz. 21.00)

Natomiast w niedzielny wieczór na antenie telewizji WP, przezabawna komedia z czterokrotnie nominowaną do Oscara Diane Katon. Historia opowiada o problemach 29-letniego pseudo-intelektualisty, który prowadzi beztroskie życie u boku swojej mamy, która nie pozwala mu skazić się pracą. Jego sielanka zostaje jednak przerwana, gdyż jego mama zakochuje się i postanawia wyjść za mąż za psychoterapeutę, któremu kompletnie nie odpowiada styl życia tytułowego maminsynka. Chłopak werbuje do pomocy początkującą piosenkarkę, Norę. Podczas, gdy wojna nabiera rozpędu Jeffrey zdaje sobie sprawę ,że jest już…dorosły. (niedziela, godz. 22.00)  

Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju już od przeszło dwudziestu lat bawi nawet najbardziej wybrednych widzów. Nieustająco śmieszny, aktualny i trafnie puentujący absurdy polskiej rzeczywistości. Członkowie grupy ,która powstała na Wydziale Polonistyki Uniwersytetu Warszaw­skiego, wytykają głównie absurdy życia codziennego, relacji społecznych, nie stronią także od polityki. Zespół, w którego skład  wchodzi autor satyrycznego serialu „Ucho Prezesa” Robert Górski,  przedstawi w kabaretowym cyklu typowy dla siebie zbiór skeczy i piosenek. W programie najnowszy skecz „Jerzyk,  dziś nie piję”-czyli co zrobić, gdy żona zabrania mężowi napić się  z kolegami. Oprócz tego takie hity jak „Palenie”- zaskakująca rozmowa właścicieli psów czy „Odrabianie lekcji”-czyli codzienny koszmar każdego dziecka i rodzica. Spektakle Kabaretu Moralnego Niepokoju to świetny pomysł na rodzinne spędzenie czasu. Dowcipy są na tyle „cenzuralne” i łagodne, że  spektakl „Kabaretu Moralnego Niepokoju” spokojnie można obejrzeć z dziećmi. Jedno jest pewne- będzie śmiesznie!

Występują:
Robert Górski                                                                                                            
Mikołaj Cieślak
Przemysław Borkowski
Rafał Zbieć
Magdalena Stużyńska 

Premiera 1 odc. 26.05 godz. 19:50

Premiera 2 odc. 02.06 godz. 19:50

Premiera 3 odc. 09.06 godz. 19:50

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *