Technologia - Promocje

Wideorejestratory w NTT System

W NTT System są dostępne wideorejestratory marki Prestigio. W ofercie dystrybutora znajdują się urządzenia z serii Roadrunner: 585, 585 GPS, 527, 527 DL oraz Cube.

 

Są to konstrukcje o wysokiej jakości i funkcjonalności, w bardzo konkurencyjnych cenach, wyróżniające się również pod względem wzornictwa. Przykładem jest Roadrunner Cube – urządzenie zamknięte w przyjemnej dla oka obudowie o kształcie sześcianu. Cube jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych.

W zestawie znajduje się 3-metrowy kabel i szpatułka, przydatna podczas ukrywania kabla pod podsufitką auta. Sercem urządzenia jest sensor optyczny Sony IMX323 i sześciowarstwowa, szklana soczewka odporna na zarysowania. Układ pozwala na rejestrację obrazu w jakości Full HD 30 kl./sek. przy szerokim kącie nagrywania, który wynosi aż 140 stopni. Sensor pozwala też na robienie zdjęć w rozdzielczości 2 MP. Filmy i obrazy zapisywane są na wymiennych kartach pamięci flash  w formacie microSD, co gwarantuje odczytanie zapisanych plików nawet po wielu latach. RoadRunner Cube jest wyposażony w 1,5-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 320 na 240 pikseli.

Dla użytkowników, wymagających od kamery samochodowej najwyższej rozdzielczości przeznaczony jest Roadrunner 585 z 2-calowym, który rejestruje obraz w rozdzielczości aż 2560 na 1080 punktów i umożliwia wykonywanie zdjęć o gęstości 16 mpix.

W wersji DL urządzenie jest wyposażone w drugą kamerę przeznaczoną do rejestrowania obrazu za autem.

Wideorejestratory Prestigio objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta w trybie door to door. Ceny detaliczne urządzeń wynoszą: Roadrunner 585 – 379 zł, 585 GPS – 439 zł, 527 – 289 zł, 527 DL – 329 zł oraz Cube – 259 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *