MediaTVPZapowiedzi TV

Wielki finał 14. edycji „The Voice of Poland” TVP2 (wideo)

Już w sobotę poznamy zwycięzcę lub zwyciężczynię 14. edycji muzycznego talent telewizyjnej Dwójki. Oprócz finalistów, na scenie, nie zabraknie także muzycznych gwiazd z Polski i z zagranicy.

 

Tytuł Najlepszego Głosu w Polsce, możliwość podpisania kontraktu płytowego oraz 50 tysięcy złotych – to nagrody, o które w najbliższą sobotę walczyć będą Maja Walentynowicz z drużyny Justyny Steczkowskiej, Antoni Zimnal z teamu Marka Piekarczyka, Becky Sangolo od Tomsona i Barona oraz Jan Górka z drużyny Lanberry.

W trakcie finałowego starcia uczestnicy zaśpiewają ze swoimi trenerami, wykonają zagraniczny oraz polski przebój i zaprezentują swoje single, które po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć w minioną sobotę.

Na scenie nie zabraknie także naszych rodzimych muzycznych gości. Fani programu ponownie będą mogli usłyszeć zwycięzcę 13. edycji „The Voice of Poland” – Dominika Dudka. Swój najnowszy singiel zaprezentuje również Justyna Steczkowska.

W sobotni wieczór, studio „The Voice of Poland” wypełni się dźwiękami jednego z największych przebojów początku XXI wieku – „Supergirl”. To wszystko za sprawą Rea Garvey’a, byłego lidera formacji Reamonn, który oprócz wspomnianego przeboju, zaśpiewa swój najnowszy singiel. W finałowy wieczór będziemy mogli posłuchać również Christophera, jednego z najpopularniejszych duńskich artystów. Co ciekawe, to właśnie on jest odtwórcą głównej roli w cieszącym się wielką popularnością netfliksowym filmie „Piękne Życie”.

 

 

 

 

Wielki finał 14. edycji „The Voice of Poland” już w sobotę o godzinie 20:00 w TVP2

fot. Jan-Bogacz-TVP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *