MediaTVPZapowiedzi TV

Wielkie Gwiazdy na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach

7 i 8 września Dwójka zaprosi na koncerty z udziałem polskich i światowych gwiazd muzyki tanecznej. W kieleckim Amfiteatrze „Kadzielnia” wystąpią m.in. Sławomir, Kate Ryan, Oceana i Loona.

W pierwszym dniu festiwalu, 7 września, widzowie TVP2 będą świadkami muzycznej rywalizacji o tytuł Tanecznego Przeboju Roku 2018. O to miano powalczą polskie zespoły z gatunku disco polo i dance: Akcent, Boys, Bayer Full, Weekend, Top Girls, Power Play, Piękni i Młodzi, Andre, Baby Full, Cliver. Na scenie pojawią się goście specjalni: Loona i Sławomir. Koncert poprowadzą Kajra, Sławomir i Mateusz Szymkowiak.

W sobotni wieczór, 8 września, Dwójka zaprosi widzów na największą domówkę w Polsce. Najpopularniejsze polskie i zagraniczne przeboje do tańca będzie serwował DJ Marek Sierocki w tercecie z Idą Nowakowską i Mateuszem Szymkowiakiem. Wśród wykonawców m.in: Kate Ryan, Gromee&Lukas Meijer, Oceana, In-Grid, Velvet, Shaun Backer, Arash, Mohombi, Stachursky, Papa D., Marlena Drozdowska&Grzegorz Wilk.

Multimedialna scenografia, znakomita oprawa graficzna i świetlna sprawią, że będzie to najlepsza taneczna impreza na zakończenie wakacji 2018 roku.

Muzyka taneczna od lat triumfuje na polskich scenach. Piosenki do tańca mają ogromną rzeszę fanów wśród wszystkich grup wiekowych. Gwiazdy disco polo i dance grają kilkaset koncertów rocznie, a ich utwór mają milionową oglądalność w internecie. Na scenie amfiteatru „Kadzielnia” w Kielcach spotkają się największe gwiazdy tego gatunku.

Festiwalu Muzyki Tanecznej w Dwójce 7 września o godz. 20.05, a 8 września o godz. 21.10

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *