Orange TVPolecaneTelekomunikacja - Telefony - Promocje

Wiosenna oferta w Orange z telewizorem 55” i smartfonami oraz HBO bez opłat

Wiosna już trwa, a wraz z nią wystartował sezon promocyjny. Warto teraz pomyśleć o nowym smartfonie w dobrej cenie, o rodzinnej rozrywce, m.in. telewizorze na raty oraz o HBO – jako bonusie przez pół roku w Telewizji Orange. Nie zabraknie też atrakcyjnych ofert dla klientów biznesowych.

 

Smart TV w świetnej cenie i HBO bez opłat z Orange Love

Wybierając pakiety: Love Standard, Extra lub Premium można zakupić telewizor w korzystnych ratach po 35 złotych, płatnych przez 48 miesięcy.

Na 55 calowym telewizorze TCL, z głębią kolorów i z funkcją 4K, z pewnością przyjemnie będzie oglądało się kinowe hity. Dodatkowo można odebrać filmowy upominek – półroczny, bezpłatny dostęp do kanału HBO. Na platformie HBO GO na wiosnę pojawią się wyczekiwane i doceniane na świecie produkcje, takie jak „Wonder Woman 1984”, serial „My dzieci z Dworca ZOO”, liczne dokumenty, czy propozycje dla młodszych widzów.

 

 

By wygodniej oglądać filmy, na kilku urządzeniach w domu – na smartfonach, laptopach, tabletach – warto skorzystać, z wprowadzonego niedawno przez Orange, nowoczesnego modemu Funbox 6 z najszybszym na rynku Wi-fi 6. Sprzęt zapewni płynność w odbiorze, a także przyda się podczas pracy czy nauki zdalnej.

Tańsze telefony na raty dla klientów indywidualnych

Nowi użytkownicy Orange Love i Planów Mobilnych, oraz ci, którzy przedłużą swoją umowę lub zwiększą pakiety, mogą skorzystać z bogatej oferty smartfonów w atrakcyjnej cenie.

Do wyboru są m.in. nowości na rynku oraz modele obsługujące sieć #hello5G:

– Samsung Galaxy A12 – w ratach po 25 złotych na 24 miesiące – przy zakupie Planu Mobilnego 45 lub pakietu Orange Love Mini

– Samsung Galaxy A52 – za 55 złotych przez 24 miesiące – przy zakupie Planu Mobilnego 55 lub pakietu Orange Love Standard

– Samsung Galaxy S20 FE 5G – działający w sieci #hello 5G – za 95 złotych przez 24 miesiące – przy zakupie Planu Mobilnego 75 lub pakietu Orange Love Extra.

Wybierając nowy telefon, swój dotychczas użytkowany można odsprzedać w salonie Orange, a w przypadku starszego modelu – oddać go do recyklingu.

 

 

Klienci korzystający z Planów Firmowych mogą również liczyć na wiosenne nowości w korzystnych cenach. Wśród propozycji Orange dla Firm figurują m.in. popularne modele Samsung.

Każdy z nich z zerową opłatą na start:

– Samsung Galaxy A12 z Planem Firmowym S za 19 złotych + VAT miesięcznie

– Samsung Galaxy A52 z Planem Firmowym M za 38 złotych + VAT miesięcznie

– Samsung Galaxy S20 FE 5G z Planem Firmowym L za 78 złotych + VAT miesięcznie / z Planem Firmowym XL – 76 złotych + VAT miesięcznie

 

 

Smartfonowy szok cenowy to nowa akcja, w której wybrane w danym czasie smartfony – w Planach Firmowych – są dostępne w najniższych cenach. W dniach od 25 marca do 14 kwietnia wyróżnione zostały poniższe modele.

Każdy z nich jest za 0 złotych na start:

– Samsung Galaxy A51 z Planem Firmowym M za 27 złotych + VAT miesięcznie

– Xiaomi Mi 10T 5G z Planem Firmowym M za 49 złotych + VAT miesięcznie

– OPPO A53 z Planem Firmowym S za 17 złotych + VAT miesięcznie

Bez abonamentu atrakcyjne ceny dla wszystkich

Orange oferuje także gamę smartfonów bez abonamentu. Decydując się na taką ofertę (z ratami 0%) klienci indywidualni, jak i firmowi, mogą zakupić następujące urządzenia:

– Samsung Galaxy A51 za 82,45 złotych przez 20 miesięcy

– Samsung Galaxy A72 za 99,95 złotych przez 20 miesięcy

– Samsung Galaxy S21+ 5G 128 GB za 239,95 złotych przez 20 miesięcy

– OPPO A53 -za 39,95 złotych przez 20 miesięcy

– Apple iPhone 12 mini 64 GB 5G – za 174,90 zł złotych przez 20 miesięcy

Powyższe oferty dostępne są w salonach operatora oraz w sklepie online. Więcej szczegółów każdej akcji, a także parametry sprzętów, można zobaczyć na stronie internetowej: orange.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *