MediaPolsatZapowiedzi TV

Wiosenna ramówka Polsat News

Od 1 marca na antenie stacji jeszcze więcej programów cenionych przez widzów. Wraca „Punkt widzenia”, który prowadzi Grzegorz Jankowski, a „Raport” będzie nadawany dodatkowo w sobotę. Również tego dnia pojawi się nowy program „Czysta Polska”. Ponadto do zespołu „Wydarzeń” dołącza nowa prowadząca, a gospodynią „Debaty Dnia” została Agnieszka Gozdyra.

 

– Ostatnie dwa lata to świetny czas dla Polsat News. Zdecydowanie zwiększyliśmy nasze udziały i jesteśmy liderem wzrostów oglądalnościmówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji POLSAT. W grupie komercyjnej Polsat News wysuwa się przed TVP.info, a Wydarzenia przed Wiadomości TVP, portal Polsatnews.pl ma już ponad dwa i pół miliona użytkowników, a do tego dochodzi nasza rozwijająca się współpraca z Interią. Szczególnie cieszy mnie też najchętniej oglądana rozmowa polityczna dnia, czyli „Gość Wydarzeń”, gromadzący codziennie ponad półtora miliona widzówdodaje.

Niektóre ze znanych widzom programów zostaną wydłużone, inne zmienią swoje miejsce w ramówce, a jeszcze inne zyskają nowych prowadzących. – Bacznie śledzimy gusta naszych widzów i chcemy, żeby programy, które szczególnie cenią, pojawiły się w dodatkowe dni, jak na przykład „Raport”. Przywróciliśmy „Punkt widzenia” na prośbę widzów, którzy tęsknili za wyrazistym dziennikarstwem Grzegorza Jankowskiego. Grzegorz poprowadzi także sobotnią „Debatę Tygodnia” a z kolei Agnieszka Gozdyra zostanie gospodynią „Debaty Dnia” emitowanej od poniedziałku do piątku. Wiosną zaproponujemy widzom nowy program „Czysta Polska”, bo ekologia i zmiany klimatyczne są niezmiernie ważną dziedziną życia. Należy o nich mówić i edukować. W Polsat News poruszamy kluczowe sprawy i tematy w życiu Polaków, a ekologia jest jednym z nich – dodaje Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji POLSAT.

Od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 widzowie znów będą mogli oglądać „Punkt widzenia”, którego gospodarzem jest Grzegorz Jankowski. Dziennikarz zapraszać będzie polityków, publicystów i ekspertów. Poruszy z nimi gorące tematy polityczne. Zdobędzie kompetentne komentarze, ale nie zawsze w myśl zasady, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Także w sobotę o godz. 21:00, czyli już nie tylko od poniedziałku do piątku zaprosimy na „Raport”, w którym reporterzy ujawniają nieznane kulisy i wątki spraw, którymi żyje Polska. Analizują sytuację w szpitalach, wpływ Covid-19 na zdrowie dzieci i dorosłych, skutki obostrzeń dla gospodarki, historie ludzi, których dotknęła największa pandemia od niemal 100 lat. Każdy program to nowy ważny społecznie, ale i kontrowersyjny temat.

O godz. 19:50 od poniedziałku do piątku „Debata Dnia”, której gospodynią będzie Agnieszka Gozdyra, natomiast w sobotę o tej samej porze „Debatę Tygodnia” poprowadzi Grzegorz Jankowski. Gośćmi prowadzących są politycy wszystkich stron oraz eksperci. Transmisja programu również na Polsatnews.pl, a także na Facebooku i Twitterze.

Sobotnia „Interwencja – Taka jest Polska” od marca będzie nieco dłuższa i startuje już o godz. 17:10.

Nową prowadzącą zyskają „Wydarzenia” 12:50 oraz 15:50. Będzie nią Joanna Śpiechowicz, która przez ponad rok była reporterką Polsat News, a z mediami związana jest od dwunastu lat.

Nowość na antenie – „Czysta Polska”

Od 6 marca w każdą sobotę o godz. 16:30 Polsat News zaprosi widzów na program „Czysta Polska”, który będzie informować o szeroko rozumianej ochronie środowiska: od najważniejszych decyzji dotyczących polityki klimatycznej, przez najnowsze doniesienia ze świata technologii, aż po porady jak żyć w zgodzie z naturą. Prowadzącą program będzie Dominika Tarczyńska ze Stowarzyszenia Program Czysta Polska. Za merytoryczną stronę programu odpowiadać będzie Agata Kaźmierska, do niedawna związana z Polsatem News, a teraz odpowiedzialna za serwis Zielona Interia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *