MediaTVPZapowiedzi TV

Wiosna 2020 w Telewizji Polskiej (wideo)

Wiosenna ramówka TVP to premiery, ale i kontynuacje uwielbianych przez widzów programów, seriali oraz filmów fabularnych i dokumentalnych.

 

 

 

 

Nowością wiosennej oferty TVP jest m.in. program „8 Wspaniałych”, poświęcony mężczyznom po przejściach i ich walce o lepsze jutro, a także wyjątkowy talent show „Star Voice. Gwiazdy mają głos”, w którym aktorzy, dziennikarze i sportowcy będą rywalizować o statuetkę Diamentowego Mikrofonu i nagrody o łącznej wartości 200 tys. zł., które przekażą na cele charytatywne.

Wiosną powraca spektakularne widowisko „Dance, dance, dance”, opowieść o dalszych losach wielopokoleniowej rodziny w serialu „Stulecie Winnych”, program, który łączy pokolenia „To Był Rok!” oraz finałowe odcinki drugiego sezonu cyklu, który podbija serca widzów „Sanatorium miłości”.

Wiosną na antenach Telewizji Polskiej nie zabraknie seriali, które od lat przyciągają miliony widzów takich jak: „M jak miłość”, „Ojciec Mateusz”, „Korona Królów”, „Barwy szczęścia”, „Na dobre i na złe”, „Leśniczówka”, „Echo serca”.

Teatr Telewizji przygotował dla widzów wiele premier m.in.: „Zemstę” Aleksandra Fredry w reż. Redbada Klynstry-Komarnickiego w gwiazdorskiej obsadzie, „Bezkrólewie” Wojciecha Tomczyka w reżyserii debiutującego w Teatrze Telewizji Jerzego Machowskiego, komedię „Trójkąt Bermudzki” Marka Kochana, którą autor napisał specjalnie dla Teatru Telewizji, w reżyserii Bodo Koxa oraz spektakl „Powołania” w reż. Pawła Woldana o czasach studenckich Karola Wojtyły.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *