DVB-TMediaZapowiedzi TV

Wraca słynna „Esmeralda”! Jesienią w Czwórce

Wielki hit znów na polskich ekranach. Czy podbije serca kolejnych pokoleń? Przed laty z zapartym tchem „Esmeraldę” oglądały miliony telewidzów na całym świecie. Uznawany za jeden z najpopularniejszych latynoskich seriali wszech czasów po dwudziestu latach od światowej premiery przypomni jesienią Czwórka.

Pełna romantyzmu, namiętności i dramatycznych zwrotów akcji historia pięknej niewidomej dziewczyny i jej wielkiej miłości szturmem zdobywała widownię w kolejnych krajach, a z odtwórców głównych ról – Leticii Calderón i Fernanda Colungi – uczyniła supergwiazdy, uwielbiane i niezwykle gorąco przyjmowane na całym świecie.

Tak było również w Polsce, gdzie zapanował istny szał, którego apogeum nastąpiło podczas wizyty głównej bohaterki w naszym kraju w 1999 roku. Rozentuzjazmowanym tłumom, ściągającym na spotkania z aktorką, zdarzało się tratować wszystko co stało im na drodze, ze sceną na której miała pojawić się gwiazda włącznie…

Jak będzie tym razem? Przekonamy się jesienią. Powrót serialu to również prawdziwa gratka dla ogromnej rzeszy dawnych fanów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *