Główna stronaMediaZapowiedzi TV

Wrzesień na kanale CBS Europa

W nadchodzącym miesiącu CBS Europa szczególnie uwadze cykl filmowy Niedziela w dobrym towarzystwie, w ramach którego w każdą niedzielę o 21:00 na kanale będzie można oglądać doskonałe komedie w doborowej obsadzie, takie jak „Słodkie zmartwienia” czy „Zmowa pierwszych żon”.

2 września zapraszamy także na Noc z Sharon Stone, w ramach której zobaczymy trzy filmy z tą wielokrotnie nagradzaną aktorką.
Ponadto CBS Europa poleca kontynuację cyklu Romantyczne środy, a w nim filmy o miłości, takie jak: „Wesele Tony’ego i Tiny”, „Kapitan Corelli” czy „Angielski pacjent”.
Niedziela w dobrym towarzystwie
Słodkie zmartwienia 3 września o 21:00
Cher i Dionne, obie nazwane po „niegdyś wielkich piosenkarkach, które teraz występują w reklamach”, są rozpieszczonymi dziewczynami z klasy wyższej, które bardziej troszczą się o swoją popularność wśród rówieśników i modne ubrania, niż o dobre oceny. Cher, która mieszka z surowym, ale ciepłym ojcem, i przystojnym bratem przyrodnim, prawnikiem, czuje głęboką potrzebę pomagania tym, którzy mają mniej szczęścia niż ona. Z tego powodu stara się zeswatać ze sobą dwójkę introwertycznych nauczycieli oraz ułatwić życie swojej nowej przyjaciółce, Tai, która zaczynała jako dziwaczka, a później doskonaliła się pod okiem Cher. Bohaterka również posiada czuły punkt w swoim sercu i poszukuje dla siebie chłopaka doskonałego – którego w końcu znajdzie w najmniej oczekiwanym miejscu.
WYSTĘPUJĄ: Alicia Silverstone, Stacey Dash, Brittany Murphy
Napoleon Wybuchowiec 10 września o 21:00
Napoleon Wybuchowiec to niezwykły nastolatek mieszkający z babcią i bezrobotnym starszym bratem w Preston, małym miasteczku w stanie Idaho. Babcia wyjeżdża z miasta, więc Rico, wuj Napoleona, przyjeżdża, by zamieszkać ze swoimi krewnymi i szybko zaczyna wtrącać się w ich życie. Tymczasem Napoleon stara się pomóc swojemu najlepszemu przyjacielowi, Pedro, który chce zostać przewodniczącym klasy.
WYSTĘPUJĄ: Jon Heder, Efren Ramirez, Jon Gries
Zmowa pierwszych żon 17 września o 21:00
Bette Midler, Goldie Hawn i Diane Keaton wcielają się w role mieszkanek Manhattanu w średnim wieku, które łączy więcej, niż wieloletnia przyjaźń. Po latach wspierania swoich mężów we wspinaczce po szczeblach kariery, każda z nich została porzucona na rzecz nowszego, bardziej kształtnego modelu. Trójka przyjaciółek jest zdecydowana, by zemścić się za swe cierpienia. Bohaterki wpadają na przebiegły pomysł, by uderzyć swoich eksmężów tam, gdzie zaboli ich najbardziej – po kieszeni! Zemsta jest słodka – i może przy tym stanowić doskonałą rozrywkę!
WYSTĘPUJĄ: Goldie Hawn, Bette Midler, Diane Keaton
Raj 24 września o 21:00
Komedia przedstawia losy młodej, religijnej kobiety, która w konsekwencji katastrofy lotniczej traci wiarę w Boga i udaje się do Las Vegas, by tam poznać inną, nieco bardziej szaloną stronę życia. W trakcie swojej podróży poznaje nietypowe osoby, które przez przypadek pomogą bohaterce odnaleźć jej prawdziwe ja.
WYSTĘPUJĄ: Julianne Hough, Holly Hunter, Nick Offerman
Noc z Sharon Stone
Diabolique 2 września o 21:00
Dwie kobiety, jeden plan: otruć drania, który traktuje nas jak śmieci. Wrzucimy jego ciało do ciemnej wody basenu i ktoś w końcu znajdzie tę niespodziankę na dnie zbiornika. Niespodzianka wygląda jednak nieco inaczej – gdy basen zostaje osuszony i oczyszczony, na jego dnie nie ma żadnego ciała!
WYSTĘPUJĄ: Sharon Stone, Isabelle Adjani, Chazz Palminteri
Sliver 2 września o 23:05
Pracująca w wydawnictwie Carly wynajmuje mieszkanie w ekskluzywnym apartamentowcu w Nowym Jorku. Po jakimś czasie dowiaduje się, że poprzednia lokatorka mieszkania – bardzo podobna do Carly – zginęła w tajemniczych okolicznościach: wypadła z balkonu swojego apartamentu. Kiedy inni mieszkańcy budynku zaczynają ginąć w niewyjaśnionych okolicznościach, Carly podejrzewa, że w piętrowcu grasuje zabójca, którym jest albo Zeke (właściciel budynku i podglądacz), z którym bohaterka nawiązała romans, albo Jack, pisarz kryminałów o podejrzanym charakterze.
WYSTĘPUJĄ: Sharon Stone, William Baldwin, Tom Berenger
Nagi instynkt 2 września o 01:10
Zakrwawiony szpikulec do lodu, biała, jedwabna apaszka przywiązana do zagłówka i skotłowana pościel to jedyne wskazówki, jakie ma do dyspozycji detektyw Nick Curran, starający się rozwikłać zagadkę zbrodni. W trakcie swojego śledztwa detektyw zaczyna podejrzewać seksowną Catherine Tramell, pisarkę, która tworzy kryminały o fabule nieco przypominającej morderstwo, jakie zostało dokonane.
WYSTĘPUJĄ: Sharon Stone, Michael Douglas, George Dzundza
Pozostałe premiery
Lady Jane 9 września o 21:00
W 1553 angielska „szlachta, która nie pracuje” pracowała bardzo ciężko – przy błogosławieństwie rodziny królewskiej rozgrabiła kościelne bogactwa, zagarnęła najlepsze ziemie pod uprawę i zasadniczo przejęła wszystko, co było cenne na terenie całego państwa. Kuzynka niesławnego Henryka VII, Jane Grey, nie aprobuje zachowania pozostałych szlachciców i nie zgadza się z ich przekonaniami dotyczącymi religii, lecz jako wychowana pod kloszem 16-latka nie może wiele zrobić, by zmienić sytuację. Niespodziewany zwrot okoliczności sprawia, że lady Jane zostaje królową Jane, władczynią całej Anglii. Oparty na prawdziwej historii 16-latki, która przez dziewięć dni była królową Anglii, film stanowi urzekający, słodko-gorzki romans historyczny.
WYSTĘPUJĄ: Helena Bonham Carter, Cary Elwes, John Wood
Romantyczne środy
Kontynuacja środowego bloku tematycznego pełnego wzruszeń.
6 września
Kapitan Corelli godz. 21:00
Wesele Tony’ego i Tiny godz. 23:30
13 września
Kuzyni godz. 18:50
Facet pełen uroku godz. 21:00
Happy, Texas godz. 22:55

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *