MediaZapowiedzi TV

Wrzesień pełen uczuć w Romance TV

Wrzesień to początek jesieni, czas ślubów i wesel, a także powrotu do szkoły. Romance TV łączy to wszystko w specjalnej ofercie programowej. Już 2 września stacja zaprasza na premierę filmu Inga Lindström: Ślub Grety. 4 września na antenę powraca kultowy serial Nauczyciel, zaś od 23 września w każdą sobotę o godz. 21:00 Romance TV pokaże wspaniałe jesienne romanse.

Na początek roku szkolnego – Nauczyciel – serial dla całej rodziny, poniedziałki, godz. 21:00

Już od 4 września Romance TV rozpocznie ponowną emisję świetnego serialu dla całej rodziny
– Nauczyciel. Bardzo popularny w Europie, okazał się hitem również w Polsce, kiedy to stacja pokazywała go po raz pierwszy przed wakacjami. Serial opowiada o Stefanie Vollmerze, nauczycielu szkoły w Kolonii, który po dziesięciu latach wraca do zawodu. Niestandardowe metody wychowawcze, które mają ułatwić dotarcie do uczniów, dużo humoru i oczywiście perypetie miłosne, to wszystko sprawiło, że serial trafia zarówno do kobiet, mężczyzn oraz młodzieży. Każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Zapraszamy przed telewizory w każdy poniedziałek od godz. 21:00 na dwa odcinki Nauczyciela.

Świętujemy śluby i wesela z Romance TV

Sezon weselny w pełni. W cyklu Tak, chcę – Flirt, miłość, ślub, wesele – donośne bicie weselnych dzwonów Romance TV pokaże maraton filmów o tematyce ślubnej. W sobotę 2 września już od 9:50 na widzów czekać będzie aż osiem wyjątkowych filmów z weselnymi perypetiami w tle. O godz. 21:00 stacja zaprasza na premierę filmu Inga Lindström: Ślub Grety. Czy tytułowa bohaterka wyjdzie ponownie za mąż? A może przeszkodzi jej w tym były małżonek i od dawna niewidziana matka?

O godz. 22:55 Romance TV pokaże premierowo komedię Wesele moich rodziców. Czy małżeństwo po 45 latach życia na „kocią łapę” to dobry pomysł? I jak zareagują na to dorosłe już dzieci?

Romansami jesień się zaczyna…

Gdy kończy się lato i wszyscy szykują się na przyjście jesieni, w Romance TV zaczyna się czas emisji romantycznych, pięknych i pełnych ciepła filmów o miłości, prezentowanych w cyklu Romansami jesień się zaczyna… Od 23 września do 28 października w każdą sobotę o godz. 21:00 na widzów czeka filmowa premiera. W pierwszą sobotę jesieni stacja wyemituje Porywczy zachodni wiatr. To adaptacja bestsellerowej powieści Dory Heldt. Zaś tydzień później – 30 września, Romance TV zaprezentuje premierowo film Inga Lindström: A miłość nadal żyje.

Wrzesień w Romance TV:
– „Inga Lindström: Ślub Grety”, Premiera, 2 września 2017 r., g. 21:00
– „Wesele moich rodziców”, Premiera, 2 września 2017 r., g. 22:55
– „Nauczyciel”, od 4 września, każdy poniedziałek, dwa odcinki, g. 21:00
– „Dora Heldt: Porywczy zachodni wiatr”, Premiera, 23 września 2017 r., g. 21:00
– „Inga Lindström: A miłość nadal żyje”, Premiera, 30 września 2017 r., g. 21:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *