Prasa - Ksiązka

Wrześniowe wydanie miesięcznika "Dziecko" z jedną z 15 książek do wyboru

W najnowszym wrześniowym wydaniu miesięcznika “Dziecko”, które pojawi się na rynku już jutro – we wtorek, 8 sierpnia br., redakcja podpowie, jak wybrać imię dla dziecka, jak wybrać idealną nianię, jak ujarzmić kolkę i jak poradzić sobie podczas pierwszych dni pobytu malucha w przedszkolu. Wydanie będzie można kupić z jedną z 15 książek wydawnictwa Prószyński i S-ka do wyboru.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

Tematem numeru są ciążowe obawy – trzy pary zwierzają się na łamach pisma ze swoich zaskoczeń i rozterek w oczekiwaniu na dziecko. W numerze czytelnicy znajdą również porady dotyczące najlepszych pozycji do karmienia, ząbkowania, alergii pokarmowej i korzystania z nocnika, a także rozmowę z duńskim pedagogiem i terapeutą Jesperem Juulem o tym, jak znaleźć z dzieckiem wspólny język.

W wydaniu znajdzie się też dodatek z propozycjami zabaw w plenerze. Można go wyciąć i wziąć ze sobą na wakacyjny wyjazd.

Wrześniowe wydanie miesięcznika „Dziecko” będzie można kupić z jedną z 15 książek dla dzieci Wydawnictwa Prószyński i S-ka w cenie 9,99 zł. Cena miesięcznika w wersji podstawowej to 1,50 zł.

Numer jest promowany w radiu (radiostacje Agory) oraz w kinach sieci Helios. Za kreację kampanii odpowiada Dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *