Sport w TV

WWE NXT oraz Main Event na Extreme Sports

Po kilku enigmatycznych wypowiedziach z mrocznych zakamarków, dzisiaj mistrz NXT Tommaso Ciampa osobiście zjawi się w Full Sail, aby zabrać głos na temat najbliższej przyszłości, a co z tym związane, obroną mistrzostwa wagi ciężkiej.

Potencjalnych przeciwników jest kilku, więc teoretycznie ma z kogo wybierać. Czy przełoży się to na ciekawy pojedynek? Przekonamy się, a Takeover: Phoenix już powoli wyłania się na horyzoncie. Nie zabraknie akcji w ringu. Potwierdzonych na tę okazję zostało kilka pojedynków w każdej z dywizji. Akcję rozpocznie walka na standardowych zasadach z udziałem dwóch nowych rywali żółtego brandu. Po rekordowo szybkim nokaucie Kassiusa Ohno podczas Takeover: WarGames II, Matt Riddle powita w Full Sail Punishmenta Martineza.

Czy tym razem trafi kosa na kamień? Biorąc pod uwagę warunki fizyczne Puertorykańczyka, jest to bardzo możliwe. W starciu tag teamowym Forgotten Sons reprezentowani przez Wesley’ego Blake’a i Steve’a Cutlera zmierzą się z Raulem Mendozą oraz Rumbertem Carrillo. Tymczasem w dywizji kobiet spotkają się dawne rywalki. Kiedy trafiły na siebie po raz pierwszy, dostrzegalne były między nimi bardzo duże dysproporcje. Uznać można, że Dakota Kai stała się prześladowana przez ówczesną mistrzynię Shaynę Baszler. Czy w momencie odzyskania przez Shaynę tytułu historia zatoczy krąg?

Odpowiedź poznamy jeszcze dzisiaj, a akcję żółtego brandu rozpoczynamy już o 15:00.

DAKOTA KAI VS SHAYNA BASZLER

MATT RIDDLE VS PUNISHMENT MARTINEZ

TAG TEAM MATCH
FORGOTTEN SONS VS RAUL MENDOZA I RUMBERTO CARRILLO

Main Event rozpoczniemy pojedynkiem na standardowych zasadach z udziałem zawodnika o bardzo niestandardowej statystyce. Na jego koncie widnieje bowiem 238 kolejnych porażek z rzędu bez ani jednego zwycięstwa. Tym razem Curt Hawkins zmierzy się z Tylerem Breezem. Wątpliwe, aby trend został przełamany, jednak w WWE wszystko jest przecież możliwe.

Znacznie trudniejszy do przewidzenia będzie rezultat drugiej walki stanowiącej zarazem sześcioosobową bitwę tag teamową. B-Team wsparte przez Zacka Rydera zmierzy się z Ascension zasilonym dawnym tag team partnerem Broskiego, Mojo Rawley’m. Którzy z nich okażą się skuteczniejsi? Tego dowiemy się już wkrótce.

CURT HAWKINS VS TYLER BREEZE

6 MAN TAG TEAM MATCH
B-TEAM I ZACK RYDER VS ASCENSION I MOJO RAWLEY

 

WWE NXT
dzisiaj godzina 15:00
powtórka godzina 22:00

WWE Main Event
dzisiaj godzina 16:00
powtórka godzina 23:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *