MediaZapowiedzi TV

„Wyrwa” od 1 września na platformach VOD (wideo)

Niewierność, zagadkowy wypadek i mężczyzna, który na własną rękę podejmuje śledztwo, by odkryć prawdę o tajemniczej śmierci swojej żony. Intrygujący thriller „Wyrwa” to fabularna produkcja CANAL+ ORIGINAL z Tomaszem Kotem, Karoliną Gruszką i Grzegorzem Damięckim, oparta na głośnej książce Wojciecha Chmielarza, autora „Żmijowiska”.

 

Film trafi do kin w całej Polsce w pierwszej połowie 2023 roku. Reżyserem „Wyrwy” jest nominowany do Oscara twórca seriali „W głębi lasu” i „Skazana” Bartosz Konopka. Za koncept fabularny odpowiada Marcin Ciastoń – autor wyróżnionego nagrodą za najlepszy scenariusz filmu „Hiacynt”. W pozostałych rolach występują: Olga Bołądź („Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”), Maria Pakulnis („Planeta Singli 3”), laureatka Złotych Lwów za debiut aktorski Marta Stalmierska („Apokawixa”, „Johnny”) oraz objawienie hitu „Furioza” – Konrad Eleryk. Film trafi do platform VOD już w najbliższy piątek, 1 września.

 

 

Tajemniczy wypadek samochodowy zmienia całkowicie życie Maćka (Tomasz Kot). W zdarzeniu ginie jego żona Janina (Karolina Gruszka). Najprawdopodobniej kobieta popełniła samobójstwo. Maciej nie ma jednak pojęcia, dlaczego do wypadku doszło pod Mrągowem, skoro Janina powiedziała, że jedzie na delegację do Krakowa. Pomyliła się? A może kłamała? Zrozpaczony mężczyzna wyrusza w podróż, aby rozwiązać zagadkę jej śmierci. Wkrótce trafia na trop niejakiego Wojnara (Grzegorz Damięcki) – aktora, którego podejrzewa o romans ze zmarłą żoną. Od tego momentu pytania zaczynają się mnożyć, a tragedia zmienia się w skomplikowaną zagadkę. Maciej dochodzi do wniosku, że być może w ogóle nie znał kobiety, którą poślubił…

Od 1 września film będzie dostępny online na platformach: Premiery CANAL+, Player, Polsat Box Go, Rakuten, UPC, PLAY, Orange, Vectra, Multimedia, Toya, Inea, MOJEeKINO.pl.

Premiera VOD: 1 września 2023

Gatunek: thriller

Produkcja: Polska 2022

Producent: CANAL+

Producent wykonawczy: Wiernik PRO

Reżyseria: Bartosz Konopka („Skazana”, „W głębi lasu”, „Lęk wysokości”)

Scenariusz: Marcin Ciastoń („Hiacynt”, „Wojenne dziewczyny”, „W rytmie serca”)

Obsada: Tomasz Kot („Zimna wojna”, „Bogowie”, „(Nie)znajomi”), Karolina Gruszka („Szczęście świata”, „Maria Skłodowska-Curie”), Grzegorz Damięcki („W głębi lasu”, „Podatek od miłości”), Olga Bołądź („Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”, „Kobiety mafii”), Maria Pakulnis („Planeta Singli 3”, „Porady na zdrady”), Marta Stalmierska („Apokawixa”, „Johnny”), Magdalena Schejbal („Szpilki na Giewoncie”, „7 rzeczy, których nie musicie wiedzieć o facetach”, „Nie kłam, kochanie”), Roman Gancarczyk („Planeta Singli. Osiem historii”, „W głębi lasu”), Konrad Eleryk („Furioza”, „Klangor”)

foto. Kino Świat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *