Zapowiedzi TV

Występ Matthew Koma uświetni ESKA Music Awards 2017

Matthew Koma jest kolejną gwiazdą zagraniczną tegorocznej Gali rozdania ESKA Music Awards, która odbędzie się już 17 czerwca w Szczecinie. Lista występujących artystów wciąż nie jest zamknięta.
 
Amerykański wokalista, autor tekstów, kompozytor i didżej Matthew Koma podczas swojego występu zaśpiewa hit, który wyniósł go na szczyty list przebojów w 2016 r. – będzie to wykonanie przeboju „Kisses Back” w zupełnie nowej aranżacji. Oprócz didżeja z Nowego Jorku podczas Gali rozdania nagród muzycznych ESKA Music Awards wystąpią artyści, których piosenki królowały na antenie Radia ESKA: fińska piosenkarka Alma oraz duet Ofenbach z Francji. Na wyjątkowej scenie EMA pojawią się także: Ania Dąbrowska, Sarsa, Mateusz Ziółko, Patryk Kumór, C-BooL, Gromee i Mandee i inni.
XVI Galę rozdania ESKA Music Awards będzie można obejrzeć na żywo w TVP 1, a także śledzić w Radiu ESKA i mediach społecznościowych brandu ESKA.
O tym, kto ostatecznie otrzyma statuetkę, jak co roku zadecyduje wynik głosowania, które odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.ema.eskago.pl. Głosować można do 16 czerwca do godz. 00:01.
Matthew Koma to amerykański wokalista, autor tekstów, kompozytor oraz didżej. Urodził się w Nowym Jorku. Karierę rozpoczął w 2010 r. Początkowo tworzył w nurcie punk rocka. Obecnie jego utwory można zaliczyć do bardzo popularnego w ostatnich latach elektronic dance music. Współpracował z takimi sławami z światka didżejskiego, jak: Zedd, Tiësto, Hardwell czy Afrojack. Skomponował piosenki dla wielu muzycznych gwiazd, m.in.: Kelly Clarkson, Hilary Duff, Tinashe, Gavin Degraw, Tom Odell.
W maju 2012 r. wydał swoją pierwszą EP-kę „Parachute”, w której napisał i wyprodukował wszystkie utwory. Wiosną 2013 roku supportował w trasie po Europie Ellie Goulding i Charli XCX. Rok 2014 okazał się dla artysty kluczowy. Jego głos można było usłyszeć w piosenkach: „Dare You” Hardwell’a, „Serotonin” Audien’a, „Cannonball (Earthquake)” braci Showtek czy „Wasted” Tiësto. W 2015 r. wydał singiel „So F**kin’ Romantic”. Piosenką „Kisses Back” (2016 r.) podbił serca słuchaczy Radia ESKA. W 2017 r. na rynku pojawiły się kolejne kompozycje Komy – „Hard to Love” oraz „Dear Ana”.
 
 
Sponsorem ESKA Music Awards Szczecin 2017 po raz piąty jest firma Zbyszko Company, producent Energy drinka Veroni Active Energy CLASSic Power, oraz KIA Motors. Wydarzeniu patronuje Miasto Szczecin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *