RadioZapowiedzi TV

XXVI Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę

Na Jasnej Górze rozpocznie się XXVI Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja. W tym roku towarzyszy jej hasło „Idźcie i Głoście”.
 
Modlitewne spotkanie rozpocznie Msza św. o godz. 18.00 sprawowana pod przewodnictwem ks. bp. Stanisława Napierały, biskupa seniora diecezji kaliskiej. Następnie odbędzie się modlitwa różańcowa i Apel Jasnogórski.
Centralnym punktem dwudniowej pielgrzymki będzie jutrzejsza Eucharystia, która rozpocznie się o godz. 11:00. Mszy św. przewodniczył będzie ks. abp Jan Romeo Pawłowski, delegat ds. nuncjatur w Sekretariacie Stanu Stolicy Apostolskiej.
Do udziału w pielgrzymce zachęca o. Tadeusz Rydzyk CSsR, dyrektor Radia Maryja.
– Już coraz bliżej spotkanie naszej rodziny z naszą ukochaną nasza Panią i Najlepszą Matką na Jasnej Górze. Idziemy z gorącymi sercami, by wyrazić Jej miłość, dziękować, słuchać i prosić za każdego z nas: za rodziny, najbliższych, Kościół i Ojczyznę. Zanosimy wszystkie troski i radości. Wszyscy, którzy kochamy Matkę Najświętszą przybądźmy do niej – cała rodzina. Diabeł w Bożych sprawach zawsze podpowiada nam: potem. A to teraz jest czas łaski. Nie wiemy, co będzie potem, czy będziemy żyli, jakie będą okoliczności, warunki, a więc mobilizujmy siebie i innych teraz!zaznacza o. Tadeusz Rydzyk CSsR.
Transmisję z pielgrzymki przeprowadzi Radio Maryja i Telewizja Trwam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *