Zapowiedzi TV

Zabójczy wrzesień w TVN 7

Kultowy policyjny duet ma już 20 lat! Widzowie pokochali bohaterów granych przez Mela Gibsona i Danny’ego Glovera za nietypowe metody rozwiązywania spraw kryminalnych i dowcipne dialogi. Już 2 września TVN 7 przypomni wszystkim pierwszą część kultowego cyklu „Zabójcza broń”. W kolejne soboty stacja pokaże następne części serii, i to w wersji reżyserskiej! To dopiero początek – 1 października kanał przygotował dla widzów premierowy odcinek hitowego serialu opartego na tej popularnej serii!
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Niepowtarzalny duet i niekwestionowane gwiazdy Hollywood  – Mel Gibson i Danny Glover. W 1987 roku po raz pierwszy wcielili się w rolę dwójki policjantów z Los Angeles i zmienili bieg historii kina akcji. Seria filmów „Zabójcza broń” to nie tylko świetna obsada i genialne dialogi z elementami komedii, ale także intrygujący scenariusz oraz napięcie trzymające widza do ostatnich minut filmu.
Pierwsza część „Zabójczej broni” opowiada historię młodego weterana wojennego Martina Riggsa  (Mel Gibson), który całkowicie załamuje się po utracie ukochanej żony. Jest rozchwiany emocjonalnie i zmaga się z myślami samobójczymi. Jego całkowitym przeciwieństwem jest Roger Murtaugh (Danny Glover) – pięćdziesięcioletni policjant, który szczególnie ceni sobie stabilizację i spokój. Los sprawia, że razem zaczynają śledztwo w sprawie podejrzanego samobójstwa kobiety. Jak poradzą sobie z rozwikłaniem tej tajemniczej sprawy?
Po raz pierwszy na antenie TVN 7 –  druga oraz trzecia część „Zabójczej broni” będą emitowane w wersji reżyserskiej. Fani kultowej serii mają na co czekać! Będzie to także doskonałe preludium  do październikowych zwrotów akcji w serialu „Zabójcza broń”, opartym na kultowym cyklu filmów!
DATY PREMIER:
2 WRZESIEŃ – „ZABÓJCZA BROŃ”, godz. 21.15
9 WRZESIEŃ – „ZABÓJCZA BROŃ 2”, godz. 21.15
16 WRZEŚIEŃ – „ZABÓJCZA BROŃ 3”, godz. 21.15
23 WRZESIEŃ – „ZABÓJCZA BROŃ 4”, godz. 21.15
POWTÓRKI: PIĄTKOWE WIECZORY, od 8 września, godz. 22.30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *