Prasa - Ksiązka

Zaktualizowane wydanie biografii Roberta Lewandowskiego

Paweł Wilkowicz ponownie porozmawiał z Robertem i Anną Lewandowskimi, gronem ich najbliższych współpracowników i przyjaciół oraz kolegami Roberta z boiska, by uzupełnić biografię najlepszego polskiego piłkarza o wydarzenia z ostatnich dwóch lat. Nowe, zaktualizowane wydanie książki „Nienasycony. Robert Lewandowski” ukazało się dziś – w środę, 30 maja br. nakładem Wydawnictwa Agora. Książkę poleca serwis Sport.pl.
 

 
Podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 minie dwanaście lat, od kiedy w Legii orzekli, że Robert Lewandowski nie ma zdrowia do wielkiego futbolu. Jak to się stało, że wygrał z przeznaczeniem? Jak największy chuderlak w dziecięcych drużynach stał się gladiatorem? Jak piłkarz z kraju, którego kluby od 20 lat nie są w stanie przebić się do Ligi Mistrzów, został jednym z najskuteczniejszych strzelców w tych rozgrywkach? Z jakimi problemami musiał mierzyć się Robert podczas Euro 2016? Jak przygotowuje się do mistrzostw świata w Rosji? Dlaczego w tym roku zakończył 10-letnią współpracę z dotychczasowym menedżerem, kto go będzie dalej reprezentował i jak planuje swoją karierę? Jakimi rodzicami są Robert i Anna Lewandowscy? Co w ich życiu zmieniły narodziny Klary? Tego wszystkiego można dowiedzieć się z nowego, zaktualizowanego wydania książki „Nienasycony. Robert Lewandowski”.
„Nienasycony. Robert Lewandowski” to książka o obsesji strzelania goli, o sukcesie i jego cenie. A także o napastniku, który nie chciał przyjąć do wiadomości, że historia taka jak jego nie może wydarzyć się w polskim futbolu.
Paweł Wilkowicz to jeden z najlepszych polskich dziennikarzy sportowych, który od 2013 roku pracuje w redakcji serwisu Sport.pl. Opisuje najważniejsze wydarzenia sportowe w Polsce i na świecie: igrzyska, mundiale i piłkarskie mistrzostwa Europy. Od ponad 10 lat jest przy wszystkich wydarzeniach ważnych dla polskiej reprezentacji piłkarskiej. Relacje dla Sport.pl z igrzysk w Soczi, mundialu w Brazylii oraz poruszający wywiad z Justyną Kowalczyk przyniosły mu drugie miejsce w plebiscycie na dziennikarza roku Grand Press 2014. W 2017 roku został nagrodzony prestiżową Nagrodą im. Bohdana Tomaszewskiego dla najlepszego dziennikarza sportowego.
Książkę „Nienasycony. Robert Lewandowski” można kupić w księgarniach, na Kulturalnysklep.pl, pod numerem telefonu 22 555 44 00, a także w formie e-booka na Publio.pl. Więcej o wydaniu można przeczytać na stronie Wydawnictwa Agora.
Więcej informacji o książkowych nowościach Agory: Facebook.com/WYDAWNICTWOAGORA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *