Technologia - Promocje

Zaprojektuj swoją przestrzeń z Samsung QLED TV

Tworząc linię telewizorów QLED TV Samsung połączył to, co dla widzów najważniejsze, czyli wysoką jakość obrazu z dopracowaną w każdym calu konstrukcją i niezwykle intuicyjnym, szybkim sposobem sterowania. Dzięki temu produkty z tej linii cieszą oko nie tylko podczas oglądania ulubionego programu, ale stanowią także piękny element domowego wystroju.
 
Możliwości aranżacyjne wnętrz w niespotykany dotychczas sposób zostały poszerzone o dodatkowe opcje. Wymienne podstawy oraz rozwiązania instalacyjne pozwalają idealnie dopasować telewizor do stylu mieszkania i nadać mu niepowtarzalnego charakteru.
Konstrukcja 360°
Wizytówką produktów z tej linii jest minimalistyczna konstrukcja i design 360 stopni. Oznacza to, że telewizor QLED TV znakomicie prezentuje się z każdej strony. Przednia ramka telewizora jest praktycznie niewidoczna. Z kolei z tyłu widzimy jedną, kształtną bryłę.
Uzupełnieniem smukłej konstrukcji jest pojedynczy, przezroczysty przewód optyczny – Invisible Connection – który zastępuje wszystkie nieestetyczne kable plączące się wokół telewizora. Oznacza to, że urządzenia, takie jak dekodery, odtwarzacze i konsole nie muszą już być ustawione pod telewizorem. Jeśli użytkownik chce umieścić skrzynkę z przewodami jeszcze dalej, dodatkowo dostępny jest również kabel o długości 15 metrów.
QLED TV_3.png
Stylowe wnętrze
Jako użytkownicy nowoczesnych technologii – oprócz jakości i bogatej funkcjonalności urządzeń – cenimy sobie także swobodę aranżacji i możliwości w zakresie personalizacji domowych przestrzeni. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, Samsung zaproponował szereg rozwiązań montażowych, dzięki którym telewizor QLED TV dopasuje się do stylu wnętrza.
Jedną z opcji montażowych jest wieszak No Gap, który pozwala powiesić telewizor płasko przy samej ścianie. Warto podkreślić, że instalacja jest łatwa i szybka. Uchwyt ścienny daje także możliwość skorygowania kąta ustawienia telewizora już po przymocowaniu go do ściany, co eliminuje konieczność poziomowania.
QLED TV_2.png
Z myślą o użytkownikach szukających niepowtarzalnych i ultranowoczesnych rozwiązań, Samsung zaprojektował wymienne podstawy do telewizorów QLED TV. Idealnym uzupełnieniem wnętrza w stylu artystycznym będzie stojak Studio, który przypomina sztalugę. Dzięki temu, że przewody poprowadzone są wewnątrz stojaka, efekt jest niezwykle atrakcyjny – telewizor prezentuje się niczym obraz w galerii sztuki.
 
Studio Stand.png
Z kolei stojak Gravity, który kształtem przypomina nowoczesną rzeźbę, idealnie sprawdzi się w przestrzeniach o minimalistycznym charakterze. Dzięki niemu telewizor będzie przykuwać spojrzenia z każdej perspektywy. Co ciekawe, telewizor zamocowany na stojaku Gravity można obrać w prawo i lewo (o 30 stopni), co zwiększa komfort i pomaga dopasować ustawienie do potrzeb widzów.
Gravity Stand.png
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *