Radio

Zbigniew Zegler nowym dyrektorem muzycznym Radia ZET

1 czerwca br. stanowisko dyrektora muzycznego Radia ZET obejmie Zbigniew Zegler. Zastąpi Joannę Sołtysiak, która rozstaje się z Grupą Eurozet za porozumieniem stron.

Powodem zakończenia współpracy były różnice w wizji polityki muzycznej Radia ZET. Sołtysiak do końca czerwca będzie przekazywać obowiązki swojemu następcy. Z Radiem ZET była związana od 2007 roku. Początkowo jako z-ca dyrektora muzycznego, a od 2015 roku – dyrektor muzyczna stacji. Wcześniej pracowała w poznańskich stacjach Grupy Radiowej Agory m.in. Złotych Przebojach, Pop FM, Blue FM i Rock Radio Wielkopolska. Z radiem jest związana od ponad 20 lat.
“Bardzo dziękuję Asi za dziesięć lat sumiennej pracy dla Radia ZET” – mówi Sławomir Assendi, redaktor naczelny Radia ZET.

Zbigniew Zegler powraca do Radia ZET po 20 latach przerwy, gdzie w latach 1996-97 był prowadzącym. Ostatnio był związany z Universal Music Polska. Wcześniej pracował m.in. jako szef muzyczny Programu I Polskiego Radia, dyrektor programowy Radia Pogody w Łodzi i Rock Radia Śląsk, a także dyrektor muzyczny Antyradia. Był też music programmerem w Viacom International Media Networks. W 2015 roku miał swój muzyczny program w Radiu ZET Gold.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *