MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Zgłoś się do kolejnej edycji programu "Milionerzy"!

Kultowy teleturniej “Milionerzy” wraca jesienią! Zgłoś się już teraz. Nie zwlekaj!

Przeczytaj REGULAMIN i wyślij kwestionariusz osobowy i formularz zgłoszeniowy na adres milionerzy@tvn.pl!

“Milionerzy” to kultowy teleturniej wywodzący się z Wielkiej Brytanii, który zyskał popularność w ponad 100 krajach na całym świecie dzięki przejrzystym zasadom, ogromnym nagrodom finansowym oraz emocjom godnym dobrego thrillera.

Zasady są niezwykle proste. Aby wygrać milion, należy odpowiedzieć prawidłowo na 12 pytań. By zgarnąć sumę gwarantowaną, trzeba odpowiedzieć na pytanie nr 2 za tysiąc złotych oraz siódme za 40 tysięcy zł. Można skorzystać z trzech kół ratunkowych: „pytania do przyjaciela”, „pół na pół” i „pytania do publiczności”.
W drodze do miliona towarzyszy niezastąpiony, charyzmatyczny prowadzący – Hubert Urbański. Chcesz spotkać się oko w oko z Hubertem i zgarnąć milion? Zgłoś się już dziś!

Prosimy o skrupulatne wypełnienie Kwestionariusza Osobowego i Formularza Zgłoszeniowego i przesłanie go na adres milionerzy@tvn.pl. O zakwalifikowaniu Państwa do kolejnych etapów konkursu „Milionerzy” (dalej „Konkurs”), z przebiegu którego zostanie zrealizowana audycja telewizyjna o tym samym tytule (dalej „Audycja”), zadecydują odpowiedzi udzielone w  Formularzu Zgłoszeniowym. Z wybranymi, zgodnie z postanowieniami § 5 Regulaminu, Uczestnikami przedstawiciele Organizatora skontaktują się telefonicznie, przez Skype’a, inne komunikatory lub bezpośrednio. Formularz Zgłoszeniowy wypełniony przez Państwa nie będzie udostępniany osobom trzecim i będzie wykorzystany jedynie w celu przeprowadzenia naboru do Konkursu i przez czas trwania tego naboru.

Administratorem danych jest TVN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-952) przy ul. Wiertniczej 166. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji kandydatów do Konkursu. Dane kandydatów będą również przekazywane podmiotom współpracującym przy organizacji Konkursu, w tym w szczególności Jake Vision Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-821) przy ul. Żupniczej 17, Uczestnik rekrutacji ma prawo dostępu do treści oraz prawo do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niepodanie niektórych z nich może uniemożliwić udział w konkursie.

Przed zgłoszeniem proszę koniecznie zapoznać się z REGULAMINEM!

2 komentarze do “Zgłoś się do kolejnej edycji programu "Milionerzy"!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *