PolecaneSieci kablowe

Zmiany w ofercie Vectry. Eska TV Extra ruszy 16 czerwca

Sieć kablowa Vectra poinformowała swoich abonentów o zmianach w ofercie. 16 czerwca kanał 8 TV zmieni się w Eska TV, którą w ofercie operatorów zastąpi Eska TV Extra. W Vectrze stacja ma pojawić się w jakości HD.

 

Natomiast 20 czerwca z oferty analogowej operatora zniknie Sportklub

ESKA TV to stacja telewizyjna o charakterze muzycznym, wchodząca w skład Grupy ZPR Media. Dzięki atrakcyjnej ofercie i szerokiemu zasięgowi jest liderem na rynku telewizyjnych kanałów muzyczno-rozrywkowych, dedykowanych młodym ludziom.

Kanał został stworzony w oparciu o Radio ESKA – największą w Polsce sieć lokalnych stacji radiowych. Na ESKA TV znaleźć można najnowsze klipy artystów, znanych z anteny Radia ESKA, a także ekskluzywne wywiady, plotki o gwiazdach światowego show biznesu, informacje o muzycznych imprezach.

8TV to stacja telewizyjna o charakterze rozrywkowo-muzycznym. Prezentuje popularną i pogodną muzykę współczesną: głównie POP, a także największe hity lat 80-tych i 90-tych.

W ofercie programowej 8TV znajdują się również programy o charakterze rozrywkowym.

Sportklub to należący do węgierskiego koncernu IKO Media Group kanał sportowy o europejskim zasięgu, obecny w Polsce od 29 lipca 2006 roku. W swojej ofercie programowej skupia się przed wszystkim na grach zespołowych.

Stacja transmituje m.in. najsilniejsze koszykarskie ligi w Europie – hiszpańską ACB i turecką Ligę Spor Toto, niemiecką Bundesligę i Ligę ASOBAL w piłce ręcznej mężczyzn oraz piłkarskie rozgrywki austriackiej Bundesligi i Copa Bridgestone Libertadores.

2 komentarze do “Zmiany w ofercie Vectry. Eska TV Extra ruszy 16 czerwca

  • A gdzie kanały TV4 HD, TVP INFO HD, POLSAT SPORT NEWS HD, POLSAT FILM HD , TV 6HD , SUPER POLSAT HD , SPORT KLUB HD VECTRA TO KABLÓWKA która odstaje w tyle za konkurencją przykład UPC , NETIA , NC + , POLSAT CYFROWY i wiele innych kablówek jeszcze 3 miesiące i spadam z powrotem do UPC !!!!!!!

    Odpowiedz
  • A gdzie kanały TVP INFO HD, TV4 HD ,TV6 HD, POLSAT SPORT NEWS HD przecież VECTRA stawia na sport , POLSAT FILM HD , SUPER POLSAT HD i tak można wyliczać VECTRA to kablówka która jest w tyle za konkurencją wiele kablówek ją wyprzedza a to druga kablówka w Polsce szok totalna porażka i badziewie jeszcze 3 miesiące i spadam z tej pierd……j kablówki!!!!!!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *