Internet & Gry - Reklama

Zmiany w Google – nie daj się zaskoczyć!

Wyszukiwarka Google towarzyszy użytkownikom Internetu właściwie każdego dnia. Jest wybierana przez 76,59% internautów z całego świata, dlatego nawet najmniejsze modyfikacje wyglądu przykuwają wzrok.

 

Aktualizacja wyglądu

Zmiana co prawda jest kosmetyczna, ale może zaniepokoić szerokie grono odbiorców. W czasach gdy fałszywe strony i próby phishingu czekają na nas na każdym kroku, nawet różniące się szczegóły budzą w nas obawyinformuje Karolina Kowalska, specjalistka ds. cyberbezpieczeństwa z CyberRescue.

Na szczęście w tym przypadku nie ma się czego bać! Wystarczy zapoznać się i przyzwyczaić do nowego wyglądu ekranu logowania.

 

foto. CyberRescue

Jaka jest różnica?

Dotychczas wszystkie segmenty panelu logowania znajdowały się pod sobą. Od teraz ich układ się zmieni i elementy będą rozmieszczone obok siebie. Aktualizacja ma wpłynąć na czytelność strony oraz lepsze dostosowanie do wszystkich urządzeń, na których przeglądarka jest wyświetlana. Nie wprowadza żadnych nowych funkcjonalności i nie będzie miała wpływu na działanie strony.

Proces zmian

Część użytkowników już teraz może doświadczać nowego panelu logowania, większość będzie musiała jednak jeszcze chwilę poczekać. Aktualizacja może potrwać nawet do kilku tygodni, zanim odświeżony wygląd pojawi się na wszystkich urządzeniach. Jeżeli wszystko wygląda po staremu musisz uzbroić się w cierpliwość.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *