DVB-TMediaZapowiedzi TV

Zoom TV zapowiada premierę „Power of Love. Polska”

Premierę programu „Power of Love. Polska” zaplanowano w Zoom TV na wiosnę tego roku. Już teraz stacja ogłasza nabór uczestników do polskiej edycji randkowego reality show.

 

„Power of Love. Polska” to prawdziwa karuzela emocji – ekscytacja, radość, namiętność, pasja, ale też zawiedzione oczekiwania, smutek i zazdrość. W programie weźmie udział osiemnaście nieznajomych sobie osób. Mają różne pasje, charaktery i często odmienne wartości, ale łączy ich jedno – wszyscy pragną znaleźć miłość. Codziennie, przez osiem godzin, w specjalnie zaaranżowanym studiu w Stambule, kobiety i mężczyźni będą spędzać czas w oddzielnych przestrzeniach, a kontaktować będą się ze sobą za pośrednictwem ekranu. Kamery będą na bieżąco śledzić każdy ich ruch. Gry i zabawy pomogą uczestnikom lepiej się poznać i być może w sobie zakochać. Poza studiem kandydatki i kandydaci mogą spotykać się wyłącznie na zaaranżowanych randkach, które są nagrodami w konkursach.

Przygoda, eksperyment, miłość i duże pieniądze. A wszystko to w sprzyjającym amorom mieście – romantycznym Stambule. Czy w labiryncie ulic, między mozaikowymi meczetami lub modnej kawiarni narodzi się namiętne i trwałe uczucie? Czy możliwe jest, by odnaleźć drugą połówkę na całe życie, poznając się poprzez ekran, bez kontaktu fizycznego?

„Power of Love. Polska” to nowatorskie, interaktywne show. Co tydzień, widzowie będą mogli oddać głos na ulubionego uczestnika, na którego czekać będzie nagroda pieniężna
i nietykalność dla swojego zespołu. W każdym tygodniu głosami rywali z programem pożegna się jeden z zawodników. Wszystko po to, aby nowa osoba mogła zagościć w domu Power of Love. O tym, kto wygra program i zdobędzie główną nagrodę zdecydują widzowie. A do zgarnięcia jest nie tylko serce ukochanej osoby, ale także potężny zastrzyk gotówki.

„Power of Love. Polska” oparty jest na tureckim formacie „Kısmetse Olur” (ang. „Power of Love”). Za casting polskiej wersji odpowiada firma Jake Vision.

Program cieszy się popularnością wśród widzów w innych krajach. Pierwsza edycja została wyemitowana w 2015 roku w Turcji. Oprócz Polski format sprzedano do takich państw, jak Grecja i Rumunia. Randkowe show doczekało się także wyjątkowo gorącej edycji „El Poder Del Amor”, skupiającej 12 krajów Ameryki Łacińskiej.

Do programu poszukiwani są single i singielki w wieku od 21 do 40 lat, którzy chcą udać się
w podróż w poszukiwaniu miłości.

Zgłoszenie uczestnictwa można wysłać na adres mailowy: poweroflove@zoomtv.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *