Technologia - Promocje

ZOTAC zaprezentuje przemysłowe i medyczne rozwiązania obliczeniowe na targach Hannover Messe 2024

ZOTAC Technology, globalna firma skoncentrowana na innowacjach, ogłosiła dziś pełną gamę mini-komputerów przeznaczonych dla biznesu i przemysłu, zaprojektowanych z myślą o konkretnych zastosowaniach i skalowalnym wdrożeniu, a także nową kategorię zewnętrznych platform akceleracji GPU. Rozwiązania te zadebiutują podczas targów Hannover Messe 2024, potwierdzając niezachwiane zaangażowanie ZOTAC w kształtowanie przyszłości opartej na sztucznej inteligencji dzięki szerokiej gamie wytrzymałego sprzętu komputerowego gotowego na AI, który sprawdzi się w każdym scenariuszu, od biura po halę produkcyjną i nie tylko.

 

Seria ZOTAC ZBOX Healthcare: Medyczne rozwiązanie AI

Dzięki całkowicie nowej serii ZOTAC Healthcare, ZOTAC oferuje najwyższą jakość i wydajność komputerów ZOTAC ZBOX Mini PC dla sektora opieki zdrowotnej. ZBOX H39R5000W i ZBOX H37R3500W są wyposażone w procesory Intel Core i9 lub i7 13. generacji, a także profesjonalne karty graficzne NVIDIA RTX Ada Generation. Dzięki najnowszemu dostępnemu sprzętowi mini komputery są gotowe do zasilania obrazowania medycznego, algorytmów i nie tylko.

Stworzony dla służby zdrowia

Modele ZBOX z serii Healthcare zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie. Ich zewnętrzna konstrukcja ma zaokrąglone krawędzie, aby zapobiec urazom lub innym uszkodzeniom ciała, dzięki czemu nadaje się do instalacji w placówkach opieki zdrowotnej i klinikach. Modele te są również zgodne z certyfikatem IEC 60601-1 / EN 60601-1, standardem technicznym, który musi spełniać medyczny sprzęt elektryczny i urządzenia, aby można je było uznać za bezpieczne i skuteczne.

Najwyższa wydajność

Oprócz najwyższej klasy procesora i karty graficznej, ZBOX H39R5000W i ZBOX H37R3500W posiadają pełen zestaw portów I/O, w tym pięć portów USB 3.2, port Thunderbolt 4, czytnik kart SDHC/SDXC UHS-II, a także wyjście wideo dla maksymalnie czterech monitorów. W połączeniu z opcjami montażu zgodnymi ze standardem VESA, ZBOX H39R5000W i ZBOX H37R3500W otwierają przed użytkownikiem szeroki wachlarz konfiguracji w środowiskach opieki zdrowotnej.

ZBOX PRO External GPU Box AD2000 / AD3500 / AD5000

ZBOX PRO AD2000/AD3500/AD5000 External GPU Box to szybkie i kompaktowe rozwiązanie, które zapewnia ogromny wzrost wydajności mniej wydajnym komputerom PC, przyspieszając możliwości graficzne, obliczeniowe i AI dzięki wbudowanemu procesorowi graficznemu NVIDIA RTX Ada Generation klasy stacji roboczych.

Dzięki możliwości przekształcenia dowolnego komputera Mini PC lub laptopa kompatybilnego ze złączem Thunderbolt 3 w potężną stację roboczą, zewnętrzny GPU Box może zapewnić niezrównaną wydajność w praktycznie każdym projekcie wymagającym GPU, niezależnie od tego, czy jest to edycja wideo, animacja 3D, fotografia, projektowanie graficzne czy wizualizacja architektoniczna. Zewnętrzny moduł GPU może być również wykorzystywany do zasilania aplikacji wykorzystujących AI, takich jak wnioskowanie LLM lub generowanie obrazów Stable Diffusion. Dzięki trzem zintegrowanym wyjściom wideo DisplayPort, produktywność może być dodatkowo zwiększona dzięki obsłudze do trzech dodatkowych wyświetlaczy, co pozwala na wyświetlanie większej ilości obrazu na ekranie i wykonywanie większej liczby zadań.

Zewnętrzny GPU Box ZBOX PRO jest idealny do współdzielonego dostępu do GPU w małych i średnich zespołach, w których najważniejsza jest elastyczność i preferowane jest ekonomiczne wykorzystanie GPU. Zewnętrznie podłączona konstrukcja umożliwia szybkie wykorzystanie GPU w miejscu pracy, zapewniając łatwą platformę do współpracy na miejscu. Zewnętrzny GPU Box pozwala użytkownikom na połączenie dwóch najważniejszych cech – kompaktowości mini PC lub laptopa i wydajności pełnowymiarowej stacji roboczej.

Najnowszy sprzęt, sprawdzona konstrukcja

Oprócz tych zupełnie nowych dodatków do linii ZBOX, ZOTAC odświeża również potężne wiele popularnych serii mini PC:

– MAGNUS ONE ERP74070SW i ERP74070SC: zaktualizowane o najnowsze procesory Intel Core i7 14. generacji i karty graficzne ZOTAC GAMING 4070 SUPER, zapewniające znaczny wzrost wydajności w porównaniu z poprzednią generacją;

– MAGNUS EN EN474070C i EN474070W: zaktualizowane o najnowsze procesory Intel Core i7 14. generacji w celu zwiększenia wydajności;

– ZBOX Q Series QRP7N2000: najnowszy dodatek do serii Q, wyposażony w wbudowany procesor graficzny NVIDIA RTX 2000 Ada Generation klasy stacji roboczych;

– ZBOX PRO ZRP7N3500 / ZRP5N2000: Nowe dodatki do linii ZBOX PRO, które są wyposażone w procesory Intel Core 13. generacji i procesory graficzne NVIDIA RTX Ada Generation klasy stacji roboczych.

Hannover Messe 2024

Hannover Messe to jedne z największych na świecie targów technologii przemysłowych. Odbywające się corocznie w Hanowerze w Niemczech, służą jako globalna platforma dla innowacji i trendów w sektorze przemysłowym, łącząc kluczowe technologie i główne obszary różnych branż.

ZOTAC będzie wystawcą na tegorocznych targach Hannover Messe, prezentując nowe i innowacyjne rozwiązania dla sztucznej inteligencji i przemysłu 4.0. Zupełnie nowe, najnowocześniejsze modele ZBOX, o których mowa powyżej, zadebiutują własnie na targach Hannover Messe 2024. Odwiedzający targi będą mogli także zapoznać się także z innymi rozwiązaniami ZOTAC dla komputerów klasy roboczej, które obejmują pełną gamę zastosowań biznesowych, w tym edge computing, embedded computing, platformy oparte na ARM i wiele innych.

Odwiedź ZOTAC osobiście na targach Hannover Messe 2024 na stoisku G39 w hali 15 od 22 kwietnia do 26 kwietnia 2024 r.

Dostępność

Wszystkie wyżej wymienione produkty będą dostępne w wybranych regionach od dziś. ZBOX H39R5000W, ZBOX H37R3500W i ZBOX QRP7N2000 będą dostępne w konfiguracjach barebone, podczas gdy MAGNUS ONE ERP74070SW i ERP74070SC oraz MAGNUS EN EN474070C EN474070W będą dostępne zarówno w konfiguracjach barebone, jak z systemem Windows.

foto/źródło. ZOTAC 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *