Sport w TVWAŻNE

Żużlowa PGE Ekstraliga w sezonach 2019 – 2021 w Eleven Sports

Grupa ELEVEN SPORTS rozszerzyła swoje portfolio o prawa do pokazywania meczów żużlowej PGE Ekstraligi w sezonach 2019 – 2021. Sublicencja uzyskana od platformy nc+ pozwala stacji na pokazywanie dwóch piątkowych spotkań każdej kolejki.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Niedzielne mecze będą transmitowane, tak jak dotychczas, przez kanał nSport+. ELEVEN SPORTS i platforma nc+ pokażą łącznie 56 meczów sezonu zasadniczego. 28 z nich wraz z wybranymi konfrontacjami w fazie play-off będzie można zobaczyć na antenach kanałów ELEVEN SPORTS. Od 2019 roku dzięki współpracy obu nadawców po raz pierwszy wszystkie mecze PGE Ekstraligi będą pokazywane w telewizji, co zwiększy zasięg transmisji rozgrywek żużlowych i będzie znakomitą propozycją dla wszystkich kibiców żużla.
„W ostatnich miesiącach jednym z priorytetów naszej strategii programowej stało się zbudowanie silnej oferty dla fanów żużla, który w naszym kraju cieszy się ogromnym zainteresowaniem”, mówi Krzysztof Świergiel, Dyrektor Zarządzający ELEVEN SPORTS w Polsce. „Polska Ekstraliga ma opinię najlepszej na świecie, dlatego z wielką satysfakcją informujemy o tym, że będziemy pokazywać relacje z tych rozgrywek w kanałach ELEVEN SPORTS. Nabycie nowych praw jest potwierdzeniem naszej konsekwencji w budowaniu silnego portfolio. Przypominam, że w tej chwili pokazujemy mecze Nice 1. Ligi Żużlowej oraz lig szwedzkiej i brytyjskiej, które należą do światowej czołówki. Cieszymy się, że nasi widzowie otrzymają ofertę złożoną z najbardziej ekscytujących zawodów żużlowych na najwyższym poziomie.”
Na bogatą ofertę żużlową ELEVEN SPORTS składają się transmisje spotkań Nice 1. Ligi Żużlowej, szwedzkiej Elitserien, brytyjskiej Speedway Great Britain Premiership, Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów oraz towarzyskie spotkania reprezentacji Polski. Już dzisiaj o 19:00 w Eleven Sports relacjonowane będzie spotkanie kadry narodowej z Rosją. W najbliższą sobotę o 16:45 na tej samej antenie kibice będą mogli zobaczyć mecz Nice 1. Ligi Żużlowej Lokomotiv Daugavpils – Euro Finannce Polonia Piła. Transmisja z Łotwy będzie pierwszą realizowaną przez polski oddział ELEVEN SPORTS relacją z wydarzenia odbywającego się poza terytorium Polski.

Jeden komentarz do “Żużlowa PGE Ekstraliga w sezonach 2019 – 2021 w Eleven Sports

 • WSZYSTKO ŁADNIE I PIĘKNIE .
  TO CIESZY NAS ŻE BĘDĄ TRANSMISJE W STACJACH ELEVEN
  TYLKO W KTÓREJ ?????
  BO JEST ICH TYLKO 4 ( CZTERY )
  ODPOWIE MI KTOŚ NA TE PROSTE PYTANIE ?
  BO DOTYCHCZAS NIKT NIC NIE WIE …..

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *