Polsat BOXSport w TV

1. runda el. Ligi Europy Wisła Kraków – KF Llapi w Polsat Sport 1, Polsat Sport Premium 1 i Polsacie

Wisła Kraków – KF Llapi to mecz 1. rundy eliminacji Ligi Europy 2024/2025. Czy pierwszoligowiec zrobi krok w kierunku awansu? Sprawdź, gdzie oglądać transmisję meczu Wisła Kraków – KF Llapi.

 

Wisła Kraków – KF Llapi, czyli powrót do Europy

Wisła Kraków to zdobywca Pucharu Polski, dzięki czemu będzie reprezentowała nasz kraj w Lidze Europy. Drużyna, która wciąż nie zdołała wrócić do Ekstraklasy, przeszła latem duże zmiany. Z klubem rozstali się między innymi trener Albert Rude, dyrektor sportowy Kiko Ramirez i tacy piłkarze, jak Szymon Sobczak, Miki Villar, Michał Żyro czy David Junca. Zadanie budowy nowej ekipy spoczęło na barkach trenera Kazimierza Moskala. W pierwszej rundzie eliminacji Ligi Europy rywalem krakowian będzie wicemistrz Kosowa – KF Llapi. Będzie to jednocześnie pierwszy mecz „Białej Gwiazdy” w europejskich pucharach od 2012 roku.

– Oni na pewno biorą pod uwagę fakt, że jesteśmy zespołem z drugiego poziomu rozgrywek w Polsce. Zdajemy sobie sprawę z tego, z jakiej pozycji startujemy. Cały czas jesteśmy pierwszoligowcem, więc nie możemy mówić o lekceważeniu, roli zdecydowanego faworyta. Oczywiście, nie ma wątpliwości, że chcemy przejść tego przeciwnika. Liczymy, że nie zawiedziemy – powiedział kapitan Wisły Kraków Alan Uryga w rozmowie z Polsatem Sport.

Historia meczów Wisła Kraków – KF Llapi

Obie drużyny jeszcze nigdy wcześniej ze sobą nie grały. Będzie to ich pierwsze oficjalne spotkanie.

Gdzie oglądać transmisję meczu Wisła Kraków – KF Llapi?

Transmisja meczu Wisła Kraków – KF Llapi 11 lipca w Polsat Sport 1, Polsat Sport Premium 1 i Polsat Box Go (godz. 19:00) oraz Polsacie (godz. 20:05).

Kanały sportowe Polsatu oglądać można także w streamingu internetowym na platformie Polsat Box Go. Szczegółowy plan transmisji dostępny jest w portalu Polsatsport.pl.

Sport najlepiej smakuje w dobrym towarzystwie!

Oferujemy zezwolenia na publiczne odtwarzanie sportu i kanałów informacyjnych w punktach HoReCa.

Odtwarzaj mecze na żywo, śledź najnowsze informacje i stwórz niezapomnianą atmosferę – wariant umowy tylko na 3 miesiące!

Oferta pod adresem www.publiczneodtwarzanie.pl.

foto,źródło. Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *